AffiliateWP - en to hr translation catalogue (691 entries)

en:  AffiliateWP
hr: Brand ambasador (Partner)

en: %d affiliate from Affiliates Pro was added successfully. | %d affiliates from Affiliates Pro were added successfully
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: %d affiliate from WP Affiliate was added successfully. | %d affiliates from WP Affiliate were added successfully
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: %d affiliate was added successfully. | %d affiliates were added successfully
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: %d referral | %d referrals
hr[0]: Dodaj preporuku
hr[1]: Dodaj preporuku

en: %s Referral Rate
hr: Stopa provizije

en: %s affiliate was added successfully. | %s affiliates were added successfully.
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: %s affiliate was successfully converted. | %s affiliates were successfully converted.
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: %s affiliate was successfully exported. | %s affiliates were successfully exported.
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: %s item was successfully processed. | %s items were successfully processed.
hr[0]: Postavke uspješno uvezene
hr[1]: Postavke uspješno uvezene

en: %s payout log was successfully exported. | %s payout logs were successfully exported.
hr[0]: Banner uspješno dodan
hr[1]: Banner uspješno dodan

en: %s referral was successfully exported. | %s referrals were successfully exported.
hr[0]: Preporuka uspješno dodana
hr[1]: Preporuka uspješno dodana

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
hr: (sada možeš kopirati ovu poveznicu i podjeliti ju gdje god želiš)

en: (user deleted)
hr: (korisnik izbrisan)

en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>
hr: <a href="%s">Nazad na Brand ambasadore</a>

en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
hr: <a href="%s">Nazad na bannere</a>

en: <a href="%s">Post an issue</a> on <a href="%s">GitHub</a>.
hr: <a href="%s">Objavi problem</a> on <a href="%s">GitHub</a>.

en: <strong>Affiliate</strong>: this the affiliate that the visit was attributed to.
hr: <strong>Brand ambasador (Partner)</strong>: ovo je Brand ambasador kojem je dodjeljena posjeta.

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
hr: <strong>Brand ambasador (Partner)</strong>: ovo je Brand ambasador kojem je dodjeljena posjeta.

en: <strong>Converted</strong>: this is a Yes / No status for whether the visit turned into a successful converstion.
hr: <strong>Konvertirano</strong>: ovo je DA / NE status bez obzira da li se posjeta realizirala u uspješnu konverziju.

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
hr: <strong>IP</strong>: ovo je IP adresa posjetitelja.

en: <strong>Landing Page</strong>: this is the page on your site that the visitor first landed on. It is the URL that the affiliate link pointed to.
hr: <strong>Odredišna stranica</strong>: ovo je stranica na tvojoj Internet stranici na koju je posjetitelj prvo došao. To je URL na koji preusmjerava link Brand ambasadora.

en: <strong>NOTE:</strong> This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
hr: <strong>NAPOMENA:</strong> ovaj alat se smije koristiti samo na novoj instalaciji. Ako već postoje registrirani Brand ambasadori i zabilježene preporuke, ne koristi ovaj alat.

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
hr: <strong>Plaćeno</strong> - ovo je preporuka koja je plaćena partneru

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
hr: <strong>U obradi</strong> - ovo je preporuka koja čeka na odobrenje

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
hr: <strong>Referenca</strong> - ovo se odnosi na broj narudžbe (ili slično) koju je kreirala ova preporuka.

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
hr: <strong>ID preporuke</strong>: ovo je ID preporuke koja je kreirana od ove posjete, ako je je bilo.

en: <strong>Referring URL</strong>: this is the source URL of the affiliate link. It is the web page that the visitor found a link to your site on.
hr: <strong>URL preporuke</strong>: ovo je izvorni URL Brand ambasadora. To je Internet stranica gdje je posjetitelj kliknuo link na tvoju stranicu.

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
hr: <strong>Odbijeno</strong> - ovo je preporuka koje je odbijena i neće biti plaćena partneru

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
hr: <strong>Neplaćeno</strong> - ovo je preporuka koja je prihvaćena ali još nije plaćena partneru

en: A new affiliate has registered on your site,
hr: Nema registriranih partnera

en: A payout has been created.
hr: Nova preporuka

en: A payout log for %s affiliate was successfully generated. | A payout log for %s affiliates was successfully generated.
hr[0]: Brand ambasador uspješno ažuriran
hr[1]: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: A referral with the ID "%d" has been created.
hr: Nova preporuka

en: Accept
hr: Prihvati

en: Account Email
hr: Email računa

en: Actions
hr: Akcije

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
hr: Akcije

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Activate License
hr: Aktivna licenca

en: Active
hr: Aktivni

en: Add Affiliate
hr: Dodaj partnera

en: Add Creative
hr: Dodaj banner

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add Referral
hr: Dodaj preporuku

en: Add as Affiliate
hr: Dodaj partnera

en: Add the user as an affiliate.
hr: Već si registriran/a kao Brand ambasador

en: Add-ons for AffiliateWP
hr: Dodaj partnera

en: Adjust EDD Commissions
hr: Prilagodi EDD proviziju

en: Affiliate
hr: Brand ambasador (Partner)

en: Affiliate #%d
hr: Partner: #%d %s

en: Affiliate Actions
hr: Idi na postavke AffiliateWP

en: Affiliate Application Accepted
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Affiliate Area
hr: Brand ambasador sučelje

en: Affiliate Area Forms
hr: Brand ambasador sučelje

en: Affiliate Area URL: %s
hr: Brand ambasador sučelje

en: Affiliate Coupon
hr: Brand ambasador popust?

en: Affiliate Data
hr: Postotak provizije

en: Affiliate Discount
hr: Brand ambasador popust?

en: Affiliate Discount?
hr: Brand ambasador popust?

en: Affiliate Form Settings
hr: Idi na postavke AffiliateWP

en: Affiliate ID
hr: Brand ambasador ID

en: Affiliate Login Form Only
hr: Brand ambasador popust?

en: Affiliate Name
hr: Ime Brand ambasadora (partnera)

en: Affiliate Notes
hr: Stopa provizije:

en: Affiliate Rate
hr: Postotak provizije

en: Affiliate Rates:
hr: Stopa provizije:

en: Affiliate Registration Form Only
hr: Registracija partnera

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
hr: Obrazac za prijavu zadržava vrijednosti u slučaju greške

en: Affiliate Registration Status
hr: Registracije Brand ambasadora

en: Affiliate Registrations
hr: Registracije Brand ambasadora

en: Affiliate Settings
hr: Idi na postavke AffiliateWP

en: Affiliate Status
hr: Stopa provizije:

en: Affiliate URL
hr: Jedinstveni linkovi

en: Affiliate URLs
hr: Jedinstveni linkovi

en: Affiliate account activated
hr: Brand ambasador račun aktiviran

en: Affiliate account deactivated
hr: Brand ambasador račun deaktiviran

en: Affiliate account(s) deleted successfully
hr: Račun Brand ambasadora uspješno izbrisan

[ctx: Affiliate column table header]
en: Affiliate
hr: Brand ambasador (Partner)

en: Affiliate coupon?
hr: Brand ambasador popust?

en: Affiliate deletion failed, please try again
hr: Brisanje Brand ambasadora nije uspjelo, molimo pokušaj ponovno

en: Affiliate earnings.
hr: Idi na postavke AffiliateWP

en: Affiliate name
hr: Ime Brand ambasadora (partnera)

en: Affiliate request was accepted
hr: Brand ambasador zahtjev odobren

en: Affiliate request was rejected
hr: Brand ambasador zahtjev odbijen

en: Affiliate stats have been recounted!
hr: Izvješća Brand ambasadora su osvježena!

en: Affiliate update failed, please try again
hr: Ažuriranje Brand ambasadora nije uspjelo, molimo pokušaj ponovno

en: Affiliate updated successfully
hr: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
hr: Brand ambasador nije dodan, molimo pokušaj ponovno.

en: Affiliate&#8217;s Website URL
hr: URL Internet stranice Brand ambasadora

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
hr: Email za isplatu provizije putem sustava kao PayPal, Moneybookers i slično. Ostavi prazno za korištenje glavnog emaila Brand ambasador računa.

en: Affiliate: #%d %s
hr: Partner: #%d %s

en: AffiliateWP Migration
hr: Migracija AffiliateWP

en: AffiliateWP is not installed
hr: Migracija AffiliateWP

en: AffiliateWP: Referral #%d for %s for %s rejected
hr: Preporuka #%d za %s je dodjeljena %s

en: AffiliateWP: Referral #%d for %s recorded for %s
hr: Preporuka #%d za %s je dodjeljena %s

en: Affiliates
hr: Brand ambasadori

en: Affiliates require approval: %s
hr: Zahtjevaj odobrenje

en: After - 10$
hr: Poslije - 10$

en: All
hr: Sve

en: All Statuses
hr: Svi statusi

en: Allow Affiliate Registration
hr: Dozvoli registraciju Brand ambasadora

en: Allow Referrals
hr: Preporuke

en: Allow referrals
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
hr: Mogu li Brand ambasadori sami registrirati račun?

en: Amount
hr: Iznos

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
hr: Iznos

en: An affiliate with the username "%s" has been created.
hr: Tvoja prijava za Brand ambasador (partner) program na %s je prihvaćena!

en: Application Accepted Email Content
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Application Accepted Email Subject
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Application Pending Email Content
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Application Pending Email Subject
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Application Rejection Email Content
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Application Rejection Email Subject
hr: Prijava za Brand ambasador (partner) program prihvaćena

en: Apply
hr: Primjeni

en: Are you sure you want to clear the debug log?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this affiliate, all its data and its associated user account?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this affiliate?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this creative?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this payout?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this referral?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to delete this visit?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
hr: Jesi li siguran da želiš generirati datoteku za isplatu? Sve uključene preporuke biti će označene kao plaćene.

en: Are you sure you want to overwrite the affiliate associated with this payout?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: Argentine Peso
hr: Meksički pezo (&#36;)

en: Australian Dollars
hr: Australski dolar (&#36;)

en: Auto Register New Users
hr: Automatska registracija novih korisnika

en: Automatically register new users as affiliates.
hr: Automatski registriraj nove korisnike kao Brand ambasadore?

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
hr: Trebaju li neplaćene preporuke biti automatski odbijene kada je originalna transakcija vraćena ili povučena?

en: Average Payout
hr: Generiraj datoteku za isplatu

en: Average Referral Amount
hr: Nova preporuka

en: Before - $10
hr: Prije - $10

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
hr: Započni unositi ime Brand ambasadora kako pronašao korisnički račun asociran s njim.

en: Brazilian Real
hr: Brazilski real (R&#36;)

en: Bulk Actions
hr: Masovne akcije

en: Canadian Dollars
hr: Kanadski dolar (&#36;)

en: Cheatin&#8217; huh?
hr: Varaš&#8217; ha?

en: Chilean Peso
hr: Filipinski pezos

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
hr: Želiš li obračunavati tip provizije u postocima ili kao fiksni iznos u zadanoj valuti?

en: Choose the integrations to enable. If you are not using any of these, you may use the <strong>[affiliate_conversion_script]</strong> shortcode to track and create referrals. Refer to the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for help using this.
hr: Odaberi vrstu integracije. Ako ne koristiš niti jedan od navedenih sustava, možeš koristiti <strong>[affiliate_conversion_script]</strong> kraticu za praćenje i kreiranje preporuka. Za pomoć oko korištenja kratice molimo pogledaj <a href="%s" target="_blank">dokumentaciju</a>.

en: Choose the location of the currency symbol.
hr: Odaberi poziciju znaka valute

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
hr: Odaberi valutu. Imaj na umu da neki payment gateways imaju valutna ograničenja.

en: Close
hr: Zatvori

en: Commission Rate
hr: Postotak provizije

en: Configure the currency options
hr: Konfiguracija opcija valute

en: Confirm Password
hr: Potvrdi lozinku

en: Congratulations %s!
hr: Čestitamo %s!

en: Congratulations {name}!
hr: Čestitamo %s!

en: Context
hr: Kontekts

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
hr: Unesi opis ove preporuke (neobavezno). Ovo se koristi za pomoć u identifikaciji sustava plaćanja korištenog za transakciju.

en: Context under which the visit was generated.
hr: Postavke uspješno uvezene

en: Conversion Rate
hr: Stopa konverzije

en: Converted
hr: Konvertirano

en: Converted Visits
hr: Konvertirane posjete

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
hr: Konvertirano

en: Cookie Expiration
hr: Vremenska vrijednost kolačića

en: Copy and paste the following:
hr: HTML kód ispod kopiraj i zalijepi na svoju stranicu/blog:

en: Create Affiliate Accounts for Users
hr: Registriraj novi Brand ambasador račun

en: Creative
hr: Banner

[ctx: Creative ID, creative name]
en: Creative ID #%d: %s
hr: ID bannera #%d: %s

en: Creative activated
hr: Banner aktiviran

en: Creative added successfully
hr: Banner uspješno dodan

en: Creative deactivated
hr: Banner deaktiviran

en: Creative deleted successfully
hr: Banner uspješno izbrisan

en: Creative updated successfully
hr: Banner uspješno ažuriran

en: Creatives
hr: Banneri

en: Credit Last Referrer
hr: Dodaj preporuku

en: Currency
hr: Valuta

en: Currency Settings
hr: Postavke valute

en: Currency Symbol Position
hr: Pozicija valutnog znaka

en: Currency for the referral amount.
hr: Nova preporuka

en: Currency: %s
hr: Valuta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom Amount
hr: Iznos

en: Custom referral data.
hr: Niti jedna preporuka nije nađena.

en: Customer Email
hr: Email

en: Czech Koruna
hr: Češka kruna

en: Danish Krone
hr: Danska kruna

en: Date
hr: Datum

en: Date Registered
hr: Registracija

en: Deactivate
hr: Deaktivacija

en: Deactivate License
hr: Deaktiviraj licencu

en: Debug Assistant
hr: Pomoć za migraciju

en: Decimal Separator
hr: Oznaka decimale

en: Default Referral Format
hr: Definiranje stope provizije na razini proizvoda

en: Default Referral URL
hr: Definiranje stope provizije na razini proizvoda

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete Affiliates
hr: Izbriši Brand ambasadore

en: Delete Creative
hr: Izbriši banner

en: Deleting this affiliate will also delete their referral and visit data. | Deleting these affiliates will also delete their referral and visit data.
hr[0]: Brisanjem ovih Brand ambasadora izbrisati će se i njihove preporuke i izvješća o posjetama.
hr[1]: Brisanjem ovih Brand ambasadora izbrisati će se i njihove preporuke i izvješća o posjetama.

en: Description
hr: Opis

[ctx: Description column table header]
en: Description
hr: Opis

en: Description for the creative.
hr: Tekst za ovaj banner.

en: Direct Traffic
hr: Direktan promet

en: Direct traffic
hr: Direktan promet

en: Disable Affiliate Email
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Disable Referrals
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Disable Referrals on Upgrades
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Disable Renewal Referrals
hr: Nedavne preporuke

en: Disable referrals
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Disable referrals for this product variation
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Disable referrals on this membership
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Disable referrals on this subscription level.
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Earnings
hr: Zarada

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
hr: Zarada

en: Edit
hr: Uređivanje

en: Edit Affiliate
hr: Uredi Brand ambasadora

en: Edit Creative
hr: Uredi banner

en: Edit Referral
hr: Dodaj preporuku

en: Edit User
hr: Dodaj preporuku

en: Email Address
hr: Email adresa

en: Email address already taken
hr: Email adresa je zauzeta

en: Emails
hr: Email

en: Enable %s Referral Rate
hr: Stopa provizije

en: Enable New Referral Notifications
hr: Pošalji mi obavjesti o novo generiranoj preporuci

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Enable affiliate referral creation for this form
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Enable affiliate referral creation for this form?
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
hr: Unesi opis ove preporuke (neobavezno). Ovo se koristi za pomoć u identifikaciji sustava plaćanja korištenog za transakciju.

en: Enter a description for this referral.
hr: Unesi opis preporuke.

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
hr: Unesi referencu za ovu preporuku (neobavezno). Ovo je ID transakcije povezane kupnje.

en: Enter a referral rate for this %s
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
hr: U polje ispod unesi bilo koji URL s naše Internet stranice i generiraj link preporuke!

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
hr: Koliko dana kolačić za pračenje preporuke vrijedi?

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
hr: Unesi ime Brand ambasadora ili započni unos za pretragu baziranu prema imenu.

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
hr: Za pretragu unesi ime Brand ambasadora, dio imena ili email.

en: Enter username
hr: Netočno korisničko ime

en: Error
hr: Greška

en: Export
hr: Izvoz

en: Export / Import
hr: Izvoz / Uvoz

en: Export Affiliates
hr: Uredi Brand ambasadora

en: Export Payouts
hr: Ukupno posjeta

en: Export Referrals
hr: Izvoz preporuka

en: Export Settings
hr: Izvoz postavki

en: Export affiliates to a CSV file.
hr: Izvezi preporuke u CSV datoteku

en: Export payouts to a CSV file.
hr: Izvezi preporuke u CSV datoteku

en: Export referrals to a CSV file.
hr: Izvezi preporuke u CSV datoteku

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
hr: Izvezi postavke AffiliateWP ove Internet stranice kao .json datoteku. Ovo ti dozvoljava jednostavan uvoz postavki na drugu Internet stranicu.

en: Exporting Referrals
hr: Izvoz preporuka

en: Filter
hr: Filtriraj

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: From - mm/dd/yyyy
hr: Od - mm/dd/yyyy

en: From Email
hr: Email

en: From Name
hr: Ime i prezime

en: General
hr: Općenito

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Generate CSV File
hr: Generiraj CSV datoteku

en: Generate Payout File
hr: Generiraj datoteku za isplatu

en: Generate URL
hr: Generiraj jedinstveni link

en: Generated By
hr: Generiraj jedinstveni link

en: Global referral rate type: %s
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Global referral rate: %s
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Go Back
hr: Vrati nazad

en: Graphs
hr: Grafikoni

en: Hi %s!
hr: Verzija %s

en: Highest Converting Affiliate
hr: Što je novo u AffiliateWP

en: Hong Kong Dollar
hr: Hong Kong dolar (&#36;)

en: How will you promote us?
hr: Kako češ vršiti promociju?

en: Hungarian Forint
hr: Mađarska forinta

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
hr: Zahtjev za registraciju tvojeg Brand ambasador (partner) računa je odbijen

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
hr: Tvoj Brand ambasador (partner) račun nije aktivan

en: ID for the visit associated with the referral.
hr: Označi status preporuke

en: Icelandic Krona
hr: Švedska kruna

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
hr: Ako želiš dodjeliti ovaj popust Brand ambasadoru, unesi ime Brand ambasadora kojem ga dodjeljuješ.

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
hr: Ako želiš dodjeliti ovaj popust Brand ambasadoru, unesi ime Brand ambasadora kojem ga dodjeljuješ.

en: Ignore Referrals with Zero Amount
hr: Nova preporuka

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
hr: Označi ako želiš da AffiliateWP u potpunosti ignorira preporuke s ukupnim iznosom transakcije nula. Ovoj slučaj se javlja kada imaš proizvode s cijenom nula ili ako je korišten popust rezultirao ukupnim iznosom nula. Imaj na umu: ako je ova postavka omogučena i posjeta rezultira  konverzijom s iznosom nula, ta posjeta smatrat će se ne konvertiranom.

en: Image
hr: Slika

en: Import
hr: Uvoz

en: Import Settings
hr: Uvoz postavki

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
hr: Uvezi postavke AffiliateWP iz .json datoteke. Ova datoteka može se kreirati izvozom postavki sa druge stranice koristeći obrazac gore.

en: Inactive
hr: Neaktivni

en: Incorrect username or password
hr: Netočna lozinka

en: Indian Rupee
hr: Indijska rupija (&#8377;)

en: Integrations
hr: Integracije

en: Integrations: %s
hr: Integracije

en: Invalid account email
hr: Neispravan PayPal email

en: Invalid batch ID.
hr: Neispravan email

en: Invalid payment email
hr: Neispravan PayPal email

en: Invalid username
hr: Netočno korisničko ime

en: Iranian Rial
hr: Brazilski real (R&#36;)

en: Israeli Shekel
hr: Izraelski šekel (&#8362;)

en: Japanese Yen
hr: Japanski yen (&yen;)

en: Landing Page
hr: Odredišna stranica

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Last Quarter
hr: Prošli kvartal

en: Last Week
hr: Prošli tjedan

en: Last Year
hr: Prošle godine

en: Latest Affiliate Registrations
hr: Zadnje registracije

en: License Key
hr: Licencni ključ

en: License Settings
hr: Postavke licence

en: License status is: %s
hr: Postavke licence

en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: LifterLMS Referral failed to be created.
hr: Nova preporuka

en: Log into your account
hr: Prijavi se na svoj račun

en: Log into your affiliate area at
hr: Na svoj Brand ambasador račun prijavi se na %s

en: Log into your affiliate area at %s
hr: Na svoj Brand ambasador račun prijavi se na %s

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
hr: Za pregled svoje zarade ili isključivanje ovih obavjesti prijavi se na svoj Brand ambasador račun: %s

en: Lost your password?
hr: Zaboravljena lozinka?

en: Malaysian Ringgits
hr: Malezijski ringgits

en: Manage Affiliates
hr: Dodavanje partnera

en: Manage Referrals
hr: Neplaćene preporuke

en: Manage Visits
hr: Pretraga posjeta

en: Mark as Paid
hr: Označi kao plaćeno

en: Mark as Unpaid
hr: Označi kao neplaćeno

en: Mexican Peso
hr: Meksički pezo (&#36;)

en: Migrate Data from Affiliates Pro
hr: Migriraj podatke iz Affiliates Pro

en: Migrate Data from WP Affiliate
hr: Migriraj podatke iz Affiliates Pro

en: Migration Assistant
hr: Pomoć za migraciju

en: Minimum amount
hr: Minimalan iznos

en: Misc
hr: Razno

en: Most Valuable Affiliates
hr: Najbolji Brand ambasadori

en: Name
hr: Ime

en: Name of the creative.
hr: Tekst za ovaj banner.

en: Name:
hr: Ime: %s

en: Name: %s
hr: Ime: %s

en: New Affiliate
hr: Novi Brand ambasador

en: New Affiliate Registration
hr: Registracija novog Brand ambasadora

en: New Affiliates
hr: Novi Brand ambasador

en: New Creative
hr: Novi banner

en: New Referral
hr: Nova preporuka

en: New Referral Email Content
hr: Nova preporuka

en: New Referral Email Subject
hr: Nova preporuka

en: New Zealand Dollar
hr: Novozelandski dolar (&#36;)

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
hr: Dobar pokušaj mustro, prste dalje od toga

en: No API consumers found.
hr: Nije pronađen niti jedan korisnik

en: No affiliate IDs specified for deletion
hr: Niti jedan Brand ambasador ID nije označen za brisanje

en: No affiliate registrations yet
hr: Nema registriranih partnera

en: No affiliates found.
hr: Niti jedan Brand ambasador nije pronađen

en: No creative IDs specified for deletion
hr: Niti jedan ID bannera nije označen za brisanje

en: No creatives found.
hr: Niti jedan banner nije pronađen.

en: No payouts found.
hr: Nema zabilježenih posjeta.

en: No referral visits recorded yet
hr: Niti jedan posjet po preporuci nije zabilježen

en: No referrals found.
hr: Niti jedna preporuka nije nađena.

en: No referrals recorded yet
hr: Nema zabilježenih preporuka

en: No registered affiliates
hr: Nema registriranih partnera

en: No such user
hr: Nepostojeći korisnik

en: No valid affiliate status was selected for export.
hr: Niti jedan Brand ambasador ID nije označen za brisanje

en: No visits found.
hr: Nema zabilježenih posjeta.

en: Norwegian Krone
hr: Norveška kruna

en: Not Registered
hr: Registracija

en: Number of affiliates: %d
hr: Niti jedan Brand ambasador nije pronađen

en: Number of creatives: %d
hr: Niti jedan banner nije pronađen.

en: Number of payouts per page:
hr: Nema zabilježenih preporuka

en: Number of referrals per page:
hr: Nema zabilježenih preporuka

en: Number of referrals: %d
hr: Nema zabilježenih preporuka

en: Number of visits: %d
hr: Nema zabilježenih posjeta.

en: Overview
hr: Ukupan pregled

en: Page URL
hr: URL stranice

en: Pages
hr: Stranice

en: Paid
hr: Plaćeno

en: Paid Earnings
hr: Plaćene provizije

en: Paid Referral Earnings
hr: Isplaćene provizije

en: Paid Referrals
hr: Plaćene preporuke

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
hr: Plaćene provizije

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
hr: Plaćene provizije ovaj mjesec

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
hr: Plaćene provizije danas

en: Pakistani Rupee
hr: Indijska rupija (&#8377;)

en: Password
hr: Lozinka

en: Passwords do not match
hr: Lozinke se ne podudaraju

en: Payment Email
hr: PayPal email (ako želiš isplatu na PayPal račun)

en: Payment Email Address
hr: PayPal email (ako želiš isplatu na PayPal račun)

en: Payout
hr: Pogled %s

en: Payout #%d has been updated successfully.
hr: Banner uspješno ažuriran

en: Payout Method
hr: Metoda promocije

en: Pending
hr: U procesu

en: Pending PayPal referral
hr: Ukupne preporuke u obradi

en: Pending Referral Earnings
hr: Provizija u obradi

en: Pending referral #%d created successfully.
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: Percentage (%)
hr: Postotak (%)

en: Philippine Pesos
hr: Filipinski pezos

en: Please agree to our terms of use
hr: Molimo prihvati uvjete sudjelovanja

en: Please enter a password
hr: Molimo unesi lozinku

en: Please enter a valid URL for this site
hr: Molimo unesi URL Internet stranice

en: Please enter a valid website URL
hr: Molimo unesi URL Internet stranice

en: Please enter a website URL
hr: Molimo unesi URL Internet stranice

en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
hr: Molimo unesi svoji jedinstveni licencni ključ. Aktivna licenca je potrebna za automatsko nadograđivanje plugina i <a href="%s" target="_blank">korisničku podršku</a>.

en: Please enter your name
hr: Molimo unesi svoje ime

en: Please enter your payment email
hr: Molimo unesi svoje ime

en: Please upload a file to import
hr: Molimo unesi datoteku za uvoz

en: Please upload a valid .json file
hr: Molimo unesi važeću .json datoteku

en: Polish Zloty
hr: Poljski zlot

en: Pounds Sterling
hr: Britanska funta (&pound;)

en: Pretty Affiliate URLs
hr: Jedinstveni linkovi

en: Profile Settings
hr: Postavke profila

en: Promotion Method
hr: Metoda promocije

en: Promotion Methods
hr: Metoda promocije

en: Promotion method: %s
hr: Metoda promocije:

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
hr: Obavjesti administratora o novim registracijama?

en: Rate
hr: Stopa provizije

en: Rate Type
hr: Tip provizije

en: Recent Payouts
hr: Nedavne preporuke

en: Recent Referral Visits
hr: Zadnje posjete po preporukama

en: Recent Referrals
hr: Nedavne preporuke

en: Recount
hr: Osvježi

en: Recount Affiliate Stats
hr: Osvježi statistiku Brand ambasadora

en: Recount Stats
hr: Osvježi statistiku

en: Referral #%d completed
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: Referral #%d created successfully.
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: Referral #%d for %s for %s rejected
hr: Preporuka #%d za %s je dodjeljena %s

en: Referral #%d for %s recorded for %s
hr: Preporuka #%d za %s je dodjeljena %s

en: Referral #%d rejected
hr: Preporuka #%d za %s je dodjeljena %s

en: Referral #%d updated successfully.
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: Referral Awarded!
hr: Preporuka dodjeljena!

en: Referral Details
hr: Postavke linkova preporuka

en: Referral Graphs
hr: Grafikoni preporuka

en: Referral ID
hr: ID preporuke

en: Referral Payouts
hr: Stopa provizije

en: Referral Rate
hr: Stopa provizije

en: Referral Rate Type
hr: Tip provizije

en: Referral Settings
hr: Postavke linkova preporuka

en: Referral URL
hr: Link preporuke

en: Referral URL (ID): %s
hr: Link preporuke

en: Referral URL (Username): %s
hr: Generator jedinstvenog linka preporuke

en: Referral URL Blacklist
hr: Posjete preko jedinstvenih linkova

en: Referral URL Generator
hr: Generator jedinstvenog linka preporuke

en: Referral URL Visits
hr: Posjete preko jedinstvenih linkova

en: Referral Variable
hr: Varijabla jedinstvenog linka

en: Referral added successfully
hr: Preporuka uspješno dodana

en: Referral amount.
hr: Stopa provizije

en: Referral deleted successfully
hr: Preporuka uspješno izbrisana

en: Referral deletion failed, please try again
hr: Brisanje preporuke nije uspjelo, molimo pokušaj ponovno

en: Referral description
hr: Postavke linkova preporuka

en: Referral description.
hr: Postavke linkova preporuka

en: Referral failed to be created.
hr: Nova preporuka

en: Referral not created because affiliate's own account was used.
hr: Obrisati i korisnički račun Brand ambasadora?

en: Referral rate (optional)
hr: Postavke linkova preporuka

en: Referral statuses:
hr: Status preporuka:

en: Referral update failed, please try again
hr: Ažuriranje preporuke nije uspjelo, molimo pokušaj ponovno

en: Referral updated successfully
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: Referral variable: %s
hr: Varijabla jedinstvenog linka

en: Referrals
hr: Preporuke

en: Referrals Paid
hr: Preporuke

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
hr: Preporuke mogu biti izvezene direktno u CSV datoteku kako bi se olakšalo vođenje računovodstva i i isplate zarade Brand ambasadorima.

en: Referrals can be searched in several different ways:
hr: Preporuke mogu biti pretražene u nekoliko različitih načina:

[ctx: Referrals column table header]
en: Referrals
hr: Preporuke

en: Referring URL
hr: Link preporuke

en: Register
hr: Registracija

en: Register a new affiliate account
hr: Registriraj novi Brand ambasador račun

en: Registration Date
hr: Registracija partnera

en: Reject
hr: Odbaci

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
hr: Odbaci neplaćene preporuke u slučaju povrata novca?

en: Rejected
hr: Odbijeno

en: Rejected Referral Earnings
hr: Odbijene provizije

en: Remember Me
hr: Zapamti me

en: Remove Data on Uninstall
hr: Ukloni sve podatke prilikom deinstalacije?

en: Renew Your License
hr: Obnovi svoju licencu

en: Reports
hr: Izvješća

en: Require Approval
hr: Zahtjevaj odobrenje

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
hr: Zahtjevaj od administratora da odobri Brand ambasadora prije nego može početi sudjelovati u programu?

en: Required Registration Fields
hr: Uredi registracije

en: Review
hr: Recenzija

en: Review Affiliate
hr: Pregled partnera

en: Russian Ruble
hr: Ruski rublji

en: Save Profile Settings
hr: Spremi postavke profila

en: Search
hr: Pretraži

en: Searching Referrals
hr: Traženje preporuka

en: Searching Visits
hr: Pretraga posjeta

en: Security check failed
hr: Sigurnosna provjera neuspjela

en: Select the status of the creative.
hr: Označi status bannera.

en: Select the status of the referral.
hr: Označi status preporuke

en: Select your image. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere.
hr: Označi svoju sliku. Također možeš unijeti URL slike ako ju imaš negdje pohranjenu.

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings successfully imported
hr: Postavke uspješno uvezene

en: Settings updated.
hr: Postavke ažurirane.

en: Shortcode
hr: Kratica (shortcode)

en: Should AffiliateWP adjust the commission amounts recorded for purchases that include affiliate referrals? This will subtract the referral amount from the base amount used to calculate the commission total.
hr: Treba li AffiliateWP prilagoditi iznos provizije zabilježen kod kupnje koje uključuju preporuke partnera? Ovo će oduzeti iznos od baznog iznosa korištenog za izračun ukupne provizije.

en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%s or %s</strong>
hr: URL varijabla za link preporuke. Npr: <strong>%s</strong>.

en: Singapore Dollar
hr: Singapurski dolar (&#36;)

en: Site Default
hr: Zadana stranica

en: Sorry, there are currently no creatives available.
hr: Žao nam je, trenutno nema dostupnih bannera.

en: Statistics
hr: Izvješća

en: Step %d running
hr: Korak %d u procesu

en: Successful Conversions
hr: Uspješne konverzije

en: Swedish Krona
hr: Švedska kruna

en: Swiss Franc
hr: Švicarski franak

en: Taiwan New Dollars
hr: Tajvanski novi dolar

en: Terms of Use
hr: Uvjeti sudjelovanja

en: Terms of Use URL: %s
hr: Uvjeti sudjelovanja

en: Text
hr: Tekst

en: Text for the creative.
hr: Tekst za ovaj banner.

en: Text for this creative.
hr: Tekst za ovaj banner.

en: Thai Baht
hr: Tajlandski bat (&#3647;)

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
hr: Generirana CSV datoteka je strukturirana za PayPal sistem masovne isplate, tako da možeš putem PayPal-a jednostavno isplatiti sve svoje Brand ambasadore odjednom.

en: The URL this creative should link to. Based on your Referral Settings, the affiliate&#8217;s ID or username will be automatically appended.
hr: Što bi ovaj banner trebao linkati. ID preporuke će biti dodan automatski.

en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
hr: URL varijabla za link preporuke. Npr: <strong>%s</strong>.

en: The affiliate ID associated with the payout.
hr: Jesi siguran da želiš izbrisati ovaj banner?

en: The affiliate account could not be added.
hr: Tvoj Brand ambasador (partner) račun nije aktivan

en: The affiliate account could not be deleted.
hr: Zahtjev za registraciju tvojeg Brand ambasador (partner) računa je odbijen

en: The affiliate account could not be updated.
hr: Tvoj Brand ambasador (partner) račun nije aktivan

en: The affiliate account email. Synced with the associated user account.
hr: Započni unositi ime Brand ambasadora kako pronašao korisnički račun asociran s njim.

en: The affiliate account has been successfully deleted.
hr: Račun Brand ambasadora uspješno izbrisan

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
hr: Brand ambasador sučelje je dostupno samo za registrirane korisnike.

en: The affiliate payment email address.
hr: Tvoj Brand ambasador (partner) račun nije aktivan

en: The affiliate rate type
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate rate.
hr: Postotak provizije

en: The affiliate status.
hr: Stopa provizije:

en: The affiliate was updated successfully.
hr: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: The affiliate&#8217;s ID
hr: Brand ambasador ID

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
hr: Brand ambasador ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The affiliate&#8217;s account email. Updating this will change the email address shown on the user&#8217;s profile page.
hr: Glavni email Brand ambasador računa. Ažuriranje ovog promjeniti će se email adresa prikazana na stranici profila korisnika.

en: The affiliate&#8217;s referral URL
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate&#8217;s referral rate
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
hr: Stopa provizije, upiši npr. 20 za 20%. Ako je ostavljeno prazno, stranica koristi zadanu vrijednost.

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
hr: Korisnički Brand ambasadora ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
hr: Korisnički Brand ambasadora ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
hr: Korisnički Brand ambasadora ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The amount of a given referral
hr: Iznos preporuke, npr. 15.

en: The amount of the referral, such as 15.
hr: Iznos preporuke, npr. 15.

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
hr: Povratna funkcija korištena za <strong>%s</strong> postavke nedostaju.

en: The context under which the visit was created.
hr: Postavke uspješno uvezene

en: The creative could not be created.
hr: Nova preporuka

en: The creative status.
hr: Nova preporuka

en: The creative was successfully deleted.
hr: Banner uspješno dodan

en: The creative was successfully updated.
hr: Banner uspješno dodan

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
hr: Obavjesti administratora o novim registracijama?

en: The date the affiliate was registered.
hr: Brand ambasador zahtjev odbijen

en: The date the creative was created.
hr: Banner uspješno dodan

en: The date the referral was generated.
hr: Iznos preporuke, npr. 15.

en: The date the visit was generated.
hr: Postavke uspješno uvezene

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
hr: Zadani iznos provizije. Ovisno o tipu provizije izražen u postocima ili kao fiksni iznos u zadanoj valuti. Stopa provizije može biti i individualno definirati za svakog Brand ambasadora.

en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
hr: Stopa provizije, upiši npr. 20 za 20%. Ako je ostavljeno prazno, stranica koristi zadanu vrijednost.

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
hr: Metoda korištena za pračenje poveznice preporuke može biti neuspjela za Internet stranice koje imaju jQuery grešku. Označi ako preporuke nisu praćene pravilno.

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
hr: Korisnički Brand ambasadora ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The name of this creative. For your identification only.
hr: Naziv ovog bannera. Samo za tvoju identifikaciju.

en: The number of visits associated with the affiliate.
hr: Nema registriranih partnera

en: The reason an affiliate area was rejected
hr: Brand ambasador zahtjev odbijen

en: The referral ID. This cannot be changed.
hr: Brand ambasador ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The referral could not be added.
hr: Nova preporuka

en: The referral could not be deleted.
hr: Nova preporuka

en: The referral could not be updated
hr: Nova preporuka

en: The referral has been successfully deleted.
hr: Preporuka uspješno dodana

en: The referral status.
hr: Status preporuka:

en: The referral was updated successfully.
hr: Preporuka uspješno ažurirana

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
hr: Nemaš ovlasti brisati Brand ambasador račune

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
hr: Korisnički Brand ambasadora ID. Nemože biti naknadno promjenjen.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
hr: Simbol (uobičajeno , ili .) označava decimale

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
hr: Simbol (uobičajeno , ili .) označava tisuće

en: The unique affiliate ID.
hr: Brand ambasador ID

en: The unique creative ID.
hr: Tekst za ovaj banner.

en: The unique referral ID.
hr: Iznos preporuke, npr. 15.

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
hr: Proces nadogradnje je u tijeku, molimo budi strpljiv. Ovo može potrajati nekoliko minuta za završetak. Zapisi partnera nadograđuju se u serijama od 100.

en: The visit URL.
hr: URL Internet stranice

en: The visit could not be created.
hr: Nova preporuka

en: The visit was successfully created.
hr: Postavke uspješno uvezene

en: The visit was updated successfully.
hr: Brand ambasador uspješno ažuriran

en: The website of the affiliate
hr: Nema registriranih partnera

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use default affiliate rates.
hr: Ove postavke će biti korištene za izračun zarade Brand ambasadora po realiziranoj prodaji. Ostavi prazno za korištenje zadane stope provizije.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use the site default referral rate.
hr: Ove postavke će biti korištene za izračun zarade Brand ambasadora po realiziranoj prodaji. Ostavi prazno za korištenje zadane stope provizije.

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
hr: Ovaj alat pomaže u migraciji podataka i preporuka Brand ambasadora s postojeće platforme.

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: This Quarter
hr: Ovaj kvartal

en: This Week
hr: Ovaj tjedan

en: This Year
hr: Ove godine

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
hr: Stranica na kojoj će Brand ambasador upravljati svojim računom.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members register their account with this subscription. Leave blank to use the site default referral rate.
hr: Ove postavke će biti korištene za izračun zarade Brand ambasadora po realiziranoj prodaji. Ostavi prazno za korištenje zadane stope provizije.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members subscribe to this level. Leave blank to use the site default referral rate.
hr: Ove postavke će biti korištene za izračun zarade Brand ambasadora po realiziranoj prodaji. Ostavi prazno za korištenje zadane stope provizije.

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
hr: Ovo sučelje omogućuje pristup povijesti preporuka za tvoju stranicu.

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
hr: Ovo sučelje omogućuje pristup povijesti posjeta tvoje stranice.

en: This setting will be used to calculate affiliate earnings per-donation. Leave blank to use default affiliate rates.
hr: Ove postavke će biti korištene za izračun zarade Brand ambasadora po realiziranoj prodaji. Ostavi prazno za korištenje zadane stope provizije.

en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
hr: Ovo će označiti sve neplaćene preporuke u ovom vremenskom periodu kao plaćene. Za izvoz preporuka sa statusom narudžbi drugačijim od <em>neplaćeno</em>, idi na <a href="%s">Alati &rarr; Izvoz</a>.

en: Thousands Separator
hr: Oznaka tisuću

en: To - mm/dd/yyyy
hr: Do - mm/dd/yyyy

en: To generate a payout for a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to generate a payout for any affiliates.
hr: Za pretragu Brand ambasadora, unesi korisničko ime, ime ili prezime. Za izvoz preporuka svih Brand ambasadora ostavi prazno.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
hr: Za pretragu Brand ambasadora, unesi korisničko ime, ime ili prezime. Za izvoz preporuka svih Brand ambasadora ostavi prazno.

en: Today
hr: Danas

en: Tools
hr: Alati

en: Top Earning Affiliate
hr: Uredi Brand ambasadora

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Affiliates
hr: Uredi Brand ambasadora

en: Total Affiliates: %s
hr: Uredi Brand ambasadora

en: Total Creatives: %s
hr: Uredi Brand ambasadora

en: Total Field
hr: Ukupno posjeta

en: Total Payouts: %s
hr: Ukupno posjeta

en: Total Referrals: %s
hr: Ukupno plaćene preporuke

en: Total Visits
hr: Ukupno posjeta

en: Total Visits: %s
hr: Ukupno posjeta

en: Total referrals amount for the payout.
hr: Tip provizije Brand ambasadora.

en: Total visits
hr: Ukupno posjeta

en: Total: %1$s
hr: Ukupno

en: Totals
hr: Ukupno

en: Turkish Lira
hr: Turska lira (&#8378;)

en: US Dollars
hr: Američki dolar (&#36;)

en: Unconverted
hr: Konvertirano

en: Unconverted Visits
hr: Nekonvertirane posjete

en: Unpaid
hr: Neplaćeno

en: Unpaid Earnings
hr: Neplaćene provizije

en: Unpaid Referral Earnings
hr: Neisplaćena provizija

en: Unpaid Referrals
hr: Neplaćene preporuke

en: Unpaid affiliate earnings.
hr: Idi na postavke AffiliateWP

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
hr: Neplaćene provizije

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
hr: Neplaćene provizije ovaj mjesec

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
hr: Neplaćene provizije danas

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
hr: Neplaćene preporuke

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
hr: Neplaćene preporuke ovaj mjesec

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
hr: Neplaćene preporuke danas

en: Update Affiliate
hr: Ažuriraj partnera

en: Update Creative
hr: Ažuriraj banner

en: Update Referral
hr: Neplaćene preporuke

en: Use Fallback Referral Tracking Method
hr: Koristiti fallback metodu praćenja preporuka?

en: Use this screen to add a new creative, such as a text link or image banner.
hr: Koristi ovaj zaslon kako bi nadodao/la novi banner, kao tekst poveznicu ili slikovni banner.

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
hr: Koristi ovo sučelje za ručno stvaranje nove zabilješke preporuke.

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
hr: Započni unositi ime Brand ambasadora kako pronašao korisnički račun asociran s njim.

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
hr: Koristi ovaj alat za migraciju podataka sa Affiliates Pro na AffiliatesWP.

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
hr: Koristi ovaj alat za migraciju podataka sa Affiliates Pro na AffiliatesWP.

en: Use this tool to recount affiliate statistics.
hr: Koristi ovaj alat za osvježavanje statistike Brand ambasadora.

en: User Accounts
hr: Osvježi

en: User ID
hr: Korisnički ID

en: User ID Required
hr: Korisnički ID

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username already taken
hr: Korisničko ime je zauzeto

en: View
hr: Pogled %s

en: View Payouts
hr: Pogled %s

en: View Report
hr: Vidi izvješće

en: Visit
hr: Posjete

en: Visit converted: %s
hr: Konvertirano

en: Visit records can be searched in several different ways:
hr: Zapisi posjeta mogu se pretraživati na nekoliko različitih načina:

en: Visit referrer.
hr: Dodaj preporuku

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
hr: Pogledaj <a href="%s">dokumentaciju</a> na AffiliateWP Internet stranici.

en: Visits
hr: Posjete

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
hr: Posjete

en: Website
hr: URL Internet stranice

en: Website URL
hr: URL Internet stranice

en: Website URL: %s
hr: URL Internet stranice:

en: Welcome Email
hr: Email

en: Yesterday
hr: Jučer

en: You are already registered as an affiliate
hr: Već si registriran/a kao Brand ambasador

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
hr: Možeš unijeti kontekst preporuke s prefiksom 'context:'

en: You can enter a complete URL to find all visits that landed on or came from a specific URL
hr: Kako bi vidio/la sve posjete koje su došle sa određene stranice možeš unijeti cijeli URL

en: You can enter a partial URL to find all visits that landed on or came from a specific site
hr: Kako bi vidio/la sve posjete koje su došle sa stranice možeš unijeti dio URL-a

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
hr: Možeš unijeti kontekst preporuke s prefiksom 'context:'

en: You can enter an IP address to find all visits from a specific IP
hr: Za pronalazak svih posjeta sa specifične IP adrese unesi željenu IP adresu

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
hr: Možeš unijeti ID Brand ambasadora s prefiksom 'affiliate:'

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
hr: Možeš unijeti kontekst preporuke s prefiksom 'context:'

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
hr: Možeš unijeti referencu preporuke s prefiksom 'ref:'

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
hr: Možeš unijeti ID preporuke

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
hr: Možeš unijeti ID preporuke s prefiksom 'referral:'

en: You do not have permission to %s API keys for this user.
hr: Nemaš dozvolu za izvoz podataka

en: You do not have permission to delete a creative
hr: Nemaš ovlasti za brisanje bannera

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
hr: Nemaš ovlasti brisati Brand ambasador račune

en: You do not have permission to export data.
hr: Nemaš dozvolu za izvoz podataka

en: You do not have permission to install plugin updates
hr: Nemaš ovlasti upravljati Brand ambasadorima

en: You do not have permission to manage affiliates
hr: Nemaš ovlasti upravljati Brand ambasadorima

en: You do not have permission to manage creatives
hr: Nemaš ovlasti za upravljanje bannerima

en: You do not have permission to manage referrals
hr: Nemaš dozvolu za upravljanje preporukama

en: You have been awarded a new referral of
hr: Dodjeljena ti je nova preporuka od %s za %s!

en: You have been awarded a new referral of %s on %s!
hr: Dodjeljena ti je nova preporuka od %s za %s!

en: You have not made any referrals yet.
hr: Do sada nisi imao/la nikakvih posjeta.

en: You have not received any visits yet.
hr: Do sada nisi imao/la nikakvih posjeta.

en: You have specified the following affiliate for deletion: | You have specified the following affiliates for deletion:
hr[0]: Označio/la si ove Brand ambasadore za brisanje:
hr[1]: Označio/la si ove Brand ambasadore za brisanje:

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
hr: Tvoja prijava za Brand ambasador (partner) program na %s je prihvaćena!

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
hr: Tvoja prijava za Brand ambasador (partner) program na %s je prihvaćena!

en: Your Name
hr: Ime i prezime

en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
hr: Tvoj partner ID je: <strong>%d</strong>

en: Your affiliate account is not active
hr: Tvoj Brand ambasador (partner) račun nije aktivan

en: Your affiliate account is pending approval
hr: Tvoj Brand ambasador (partner) račun čeka odobrenje

en: Your affiliate account request has been rejected
hr: Zahtjev za registraciju tvojeg Brand ambasador (partner) računa je odbijen

en: Your affiliate application on %s has been accepted!
hr: Tvoja prijava za Brand ambasador (partner) program na %s je prihvaćena!

en: Your affiliate profile has been updated
hr: Tvoj partner profil je ažuriran

en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
hr: Tvoj partner ID je: <strong>%s</strong>

en: Your database has been successfully upgraded. %s
hr: Preporuka uspješno dodana

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
hr: Tvoja licenca je istekla, obnovi ju kako bi nastavio primati nove verzije i podršku!

en: Your license is valid!
hr: Tvoja licenca je važeća!

en: Your license key expired on %s. Please <a href="%s" target="_blank">renew your license key</a>.
hr: Prihvaćam <a href="%s" target="_blank">uvjete sudjelovanja</a>

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
hr: Molimo unesi svoji jedinstveni licencni ključ. Aktivna licenca je potrebna za automatsko nadograđivanje plugina i <a href="%s" target="_blank">korisničku podršku</a>.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
hr: Molimo unesi svoji jedinstveni licencni ključ. Aktivna licenca je potrebna za automatsko nadograđivanje plugina i <a href="%s" target="_blank">korisničku podršku</a>.

en: Your payment email
hr: PayPal email (ako želiš isplatu na PayPal račun)

en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
hr: Tvoj jedinstveni link preporuke je: <strong>%s</strong>

en: Your site name
hr: Ime i prezime

[ctx: affiliates]
en: Reports
hr: Izvješća

[ctx: date filter]
en: From
hr: Od

[ctx: date filter]
en: To
hr: Za

[ctx: direct traffic]
en: Direct
hr: Direktan promet

[ctx: license status]
en: Invalid
hr: Neispravan email

en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
hr: Za pregled svoje zarade ili isključivanje ovih obavjesti prijavi se na svoj Brand ambasador račun: %s

en: on %s!
hr: Verzija %s

[ctx: payout]
en: Amount
hr: Iznos

[ctx: payout]
en: Date
hr: Datum

[ctx: payout]
en: Paid
hr: Plaćeno

[ctx: payout owner ID]
en: (User ID: %d)
hr: Korisnički ID

[ctx: payouts]
en: All
hr: Sve

[ctx: referrals]
en: Reports
hr: Izvješća

[ctx: visits]
en: Reports
hr: Izvješća
