AffiliateWP - en to pl translation catalogue (1258 entries)

en: %1$s is an invalid handler for the %2$s batch process. Please try again.
pl: %1$s jest nieprawidłowym plikiem działań zbiorczych %2$s. Proszę spróbuj ponownie.

en: %1$s to %2$s
pl: %1$s do %2$s

en: %d affiliate from Affiliates Pro was added successfully. | %d affiliates from Affiliates Pro were added successfully
pl[0]: %d Partner z Affiliates Pro został pomyślnie dodany.
pl[1]: %d Partnerów z Affiliates Pro zostało pomyślnie dodanych
pl[2]: %d Partnerów z Affiliates Pro zostało pomyślnie dodanych

en: %d affiliate from WP Affiliate was added successfully. | %d affiliates from WP Affiliate were added successfully
pl[0]: %d Partner został pomyślnie zaktualizowany.
pl[1]: %d Partnerów zostało pomyślnie zaktualizowanych
pl[2]: %d Partnerów zostało pomyślnie zaktualizowanych

en: %d affiliate was added successfully. | %d affiliates were added successfully
pl[0]: %d partner został pomyślnie dodany.
pl[1]: %d partnerów zostało pomyślnie dodanych
pl[2]: %d partnerów zostało pomyślnie dodanych

en: %d referral | %d referrals
pl[0]: %d polecenie
pl[1]: %d polecenia
pl[2]: %d poleceń

en: %s Referral Rate
pl: Wysokość prowizji

en: %s affiliate was added successfully. | %s affiliates were added successfully.
pl[0]: %s partner został pomyślnie dodany.
pl[1]: %s partnerów zostało pomyślnie dodanych.
pl[2]: %s partnerów zostało pomyślnie dodanych.

en: %s affiliate was successfully converted. | %s affiliates were successfully converted.
pl[0]: %s partner został pomyślnie skonwertowany.
pl[1]: %s partnerów zostało pomyślnie skonwertowanych.
pl[2]: %s partnerów zostało pomyślnie skonwertowanych.

en: %s affiliate was successfully exported. | %s affiliates were successfully exported.
pl[0]: %s partner został pomyślnie wyeksportowany.
pl[1]: %s partnerów zostało pomyślnie wyeksportowanych.
pl[2]: %s partnerów zostało pomyślnie wyeksportowanych.

en: %s affiliate was successfully imported. | %s affiliates were successfully imported.
pl[0]: %s partner został pomyślnie zaimportowany.
pl[1]: %s partnerów zostało pomyślnie zaimportowanych.
pl[2]: %s partnerów zostało pomyślnie zaimportowanych.

en: %s is already subscribed to this list.
pl: %s jest już zapisany do tej listy.

en: %s is an invalid batch process ID.
pl: %s jest nieprawidłowym ID procesu zbiorczego.

en: %s item was successfully processed. | %s items were successfully processed.
pl[0]: %s element został pomyślnie przetworzony.
pl[1]: %s elementy zostały pomyślnie przetworzone.
pl[2]: %s elementów zostało pomyślnie przetworzonych.

en: %s other existing affiliate or invalid row was skipped. | %s other existing affiliates or invalid rows were skipped.
pl[0]: %s inny istniejący Partner lub błędny wiersz został pominięty.
pl[1]: %s inni istniejący Partnerzy lub błędne wiersze zostały pominięte.
pl[2]: %s innych istniejący Partnerów lub błędne wiersze zostały pominięte.

en: %s other existing referral or invalid row was skipped. | %s other existing referrals or invalid rows were skipped.
pl[0]: %s inny istniejący Polecony lub błędny wiersz został pominięty.
pl[1]: %s inni istniejący Poleceni lub błędne wiersze zostały pominięte.
pl[2]: %s innych istniejących Poleconych lub błędnych wierszy zostało pominiętych.

en: %s payout log was successfully exported. | %s payout logs were successfully exported.
pl[0]: Dodanie materiału powiodło się.
pl[1]: Dodanie materiałów powiodło się.
pl[2]: Dodanie materiałów powiodło się.

en: %s referral was successfully exported. | %s referrals were successfully exported.
pl[0]: %s Polecenie zostało pomyślnie wyeksportowane.
pl[1]: %s Polecenia zostały pomyślnie wyeksportowane.
pl[2]: %s Poleceń zostało pomyślnie wyeksportowanych.

en: %s referral was successfully imported. | %s referrals were successfully imported.
pl[0]: %s polecony został pomyślnie zaimportowany.
pl[1]: %s poleconych zostało pomyślnie zaimportowanych.
pl[2]: %s poleconych zostało pomyślnie zaimportowanych.

en: %s visit was successfully exported. | %s visits were successfully exported.
pl[0]: %s wizyta została pomyślnie wyeksportowana.
pl[1]: %s wizyty zostały pomyślnie wyeksportowane.
pl[2]: %s wizyt zostało pomyślnie wyeksportowanych.

en: (The current user will not be deleted)
pl: (Bieżący użytkownik nie zostanie usunięty)

en: (Variation ID %d)
pl: (ID wariantu %d)

en: (no campaign)
pl: (bez kampanii)

en: (none)
pl: (brak)

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
pl: (teraz prześlij ten link klientom lub udostępnij go przez portale społecznościowe)

en: (select one)
pl: (proszę wybrać)

en: (user deleted)
pl: (usunięte przez użytkownika)

en: - Ignore this field -
pl: - Zignoruj to pole -

en: - Select field to preview data -
pl: - Wybierz pole, aby wyświetlić podgląd danych -

en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>
pl: <a href="%s">Powrót do partnerów</a>

en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
pl: <a href="%s">Wróć do materiałów</a>

en: <a href="%s">Post an issue</a> on <a href="%s">GitHub</a>.
pl: <a href="%s">Zgłoś kłopot</a> on <a href="%s">GitHub</a>.

en: <strong>Affiliate</strong>: this the affiliate that the visit was attributed to.
pl: <strong>Partner</strong>: to partner któremu zaliczono wizytę.

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
pl: <strong>Kontekst</strong>: jest to kontekst sposobu wygenerowania wizyty, jeśli został ustawiony.

en: <strong>Converted</strong>: this is a Yes / No status for whether the visit turned into a successful converstion.
pl: <strong>Konwersja</strong>: status TAK lub NIE w zależności od tego, czy odwiedziny zakończyły się udaną konwersją.

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
pl: <strong>IP</strong>: to adres IP odwiedzającego.

en: <strong>Landing Page</strong>: this is the page on your site that the visitor first landed on. It is the URL that the affiliate link pointed to.
pl: <strong>Strona lądowania</strong>: to strona na której najpierw znalazł się odwiedzający. To adres do którego kierował link Partnera.

en: <strong>NOTE:</strong> This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
pl: <strong>Uwaga:</strong>tego narzędzia należy używać jedynie w świeżo zainstalowanej wtyczce. Jeśli zgromadziłeś już dane Partnerów lub Polecających, nie używaj tego narzędzia.
     this tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.

en: <strong>NOTE:</strong> Users that already have affiliate accounts will be skipped. Duplicate accounts will not be created.
pl: <strong>UWAGA:</strong> użytkownicy, którzy mają już konta partnerskie, zostaną pominięci. Duplikaty nie zostaną utworzone.

en: <strong>NOTE:</strong> WordPress 4.5 or newer is required to use the User Accounts migration tool.
pl: <strong>UWAGA:</strong> do korzystania z narzędzia migracji kont użytkowników potrzebna jest wersja WordPress 4.5 lub nowsza.

en: <strong>NOTE:</strong> WordPress 4.5 or newer is required to use the User Accounts migration tool. <a href="%s" aria-label="Update WordPress now">Update WordPress now</a>.
pl: <strong>UWAGA:</strong> do korzystania z narzędzia migracji kont użytkowników potrzebna jest wersja WordPress 4.5 lub nowsza. <a href="%s" aria-label="Zaktualizuj WordPress teraz">Zaktualizuj WordPress teraz</a>.

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
pl: <strong>Opłacone</strong> - polecenie, które zostało opłacone Partnerowi

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
pl: <strong>W toku</strong> - to polecenie oczekuje na akceptację

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
pl: <strong>Odniesienia</strong>: dotyczy (na przykład) numeru zamówienia, które stworzyło to polecenie.

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
pl: <strong>ID polecenia</strong>: to ID polecenia, które powstało podczas wizyty, jeżeli istnieje.

en: <strong>Referring URL</strong>: this is the source URL of the affiliate link. It is the web page that the visitor found a link to your site on.
pl: <strong>Link polecony</strong>: to strona źródłowa na której znalazł się link przekierowujący do Twojej strony.

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
pl: <strong>Rejected</strong> - to polecenie zostało odrzucone i nie zostanie opłacone Partnerowi

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
pl: <strong>Nieopłacone</strong> - to polecenie zostało zaakceptowane ale jeszcze nieopłacone Partnerowi

en: A --email value must be specified to add a new customer.
pl: Aby dodać nowego klienta, należy podać wartość e-mail.

en: A --name value must be specified to add a new creative.
pl: Aby dodać nowy materiał, musisz podać wartość --name.

en: A URL must be specified as the second argument to proceed.
pl: Jako drugi argument należy podać adres URL, aby kontynuować.

en: A batch process ID must be present to continue.
pl: Aby kontynuować, musi istnieć ID procesu zbiorczego.

en: A batch process class must be specified.
pl: Należy określić klasę działań zbiorczych.

en: A creative with the ID %d has been successfully created.
pl: Materiał o ID %d został pomyślnie utworzony.

en: A customer with the ID %d has been successfully created.
pl: Klient o ID %d został pomyślnie utworzony.

en: A link to the user edit screen for this user.
pl: Link do ekranu edycji użytkownika.

en: A new affiliate has registered on your site,
pl: Nowy Partner zarejestrował się na Twojej witrynie,

en: A new affiliate has registered on your site, %s
pl: Na Twojej stronie zarejestrował się nowy Partner %s

en: A payout has been created for Affiliate #%1$d for %2$s.
pl: Wypłata została utworzona dla partnera: %1$d za %2$s.

en: A payout has been created.
pl: Wypłata została utworzona.

en: A payout log for %s affiliate was successfully generated. | A payout log for %s affiliates was successfully generated.
pl[0]: Dziennik wypłat dla %s partnera został pomyślnie wyeksportowany.
pl[1]: Dzienniki wypłat dla %s partnerów zostały pomyślnie wyeksportowane.
pl[2]: Dzienniki wypłat dla %s partnerów zostało pomyślnie wyeksportowanych.

en: A platform class must be specified.
pl: Proszę określić klasę platformy.

en: A platform file must be specified.
pl: Proszę określić platformę.

en: A platform label must be specified.
pl: Proszę określić etykietę platformy.

en: A referral ID or the search string to query for referrals with.
pl: Identyfikator polecenia lub ciąg znaków użyte do zapytań o polecenia.

en: A referral type label must be specified.
pl: Należy określić etykietę typu polecenia.

en: A referral with the ID "%d" has been created.
pl: Polecenie z identyfikatorem "%d" zostało utworzone.

en: A user with the ID or username "%s" does not exist. See wp help user create for registering new users.
pl: Użytkownik z identyfikatorem lub nazwą użytkownika "%s" nie istnieje. Sprawdź poradnik WordPress, aby dowiedzieć się jak zarejestrować nowych użytkowników.

en: A valid affiliate username or ID is required to proceed.
pl: Aby kontynuować, musisz podać poprawną nazwę użytkownika lub identyfikator Partnera.

en: A valid affiliate username or ID must be specified as the first argument.
pl: Jako pierwszy argument należy podać poprawną nazwę użytkownika lub ID partnera.

en: A valid creative ID is required to proceed.
pl: Aby kontynuować, musisz podać prawidłowy ID materiału.

en: A valid customer ID is required to proceed.
pl: Aby kontynuować, potrzebny jest prawidłowy ID klienta.

en: A valid date string must be supplied. Using the current time.
pl: Należy podać poprawny ciąg znaków daty. Używając bieżącego czasu.

en: A valid new date string must be supplied. Using the original date.
pl: Należy podać nowy prawidłowy ciąg znaków dat. Stosując oryginalną datę.

en: A valid payout ID is required to proceed.
pl: Aby kontynuować, należy podać prawidłowy ID wypłaty.

en: A valid payout ID must be supplied to update a payout
pl: Aby zaktualizować wypłatę, należy podać poprawny ID wypłaty

en: A valid referral ID is required to proceed.
pl: Aby kontynuować wymagany jest ważny ID polecenia.

en: A valid username must be specified as the first argument.
pl: Jako pierwszy argument należy podać prawidłową nazwę użytkownika.

en: A valid visit ID is required to proceed.
pl: Aby kontynuować, musisz podać ważny ID wizyty.

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Account Email
pl: Email konta

en: Actions
pl: Akcje

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
pl: Akcje

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

en: Active
pl: Aktywny

en: ActiveCampaign API Key
pl: Klucz API ActiveCampaign

en: ActiveCampaign API URL
pl: Adres URL API ActiveCampaign

en: ActiveCampaign List ID
pl: ID listy ActiveCampaign

en: Add Affiliate
pl: Dodaj partnera

en: Add Creative
pl: Dodaj Materiały

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add Referral
pl: Dodaj polenie

en: Add a logout link to the Affiliate Area.
pl: Dodaj link wylogowania do Strefy Partnera.

en: Add as Affiliate
pl: Dodaj jako Partnera

en: Add the user as an affiliate.
pl: Jesteś już zarejestrowany jako Partner.

en: Add-ons
pl: Dodatki

en: Add-ons for AffiliateWP
pl: Dodatki do AffiliateWP

en: Adjust EDD Commissions
pl: Dostosuj prowizje EDD

en: Affiliate
pl: Partner

en: Affiliate #%d
pl: Partner: #%d %s

en: Affiliate Actions
pl: Działania na Partnerach

en: Affiliate Application Accepted
pl: Wniosek Partnera zaakceptowany

en: Affiliate Area
pl: Strefa Partnera

en: Affiliate Area Forms
pl: Strefa Partnera

en: Affiliate Area Link
pl: Link do Strefy Partnera

en: Affiliate Area Page
pl: Strona Strefy Partnera

en: Affiliate Area URL: %s
pl: Strefa Partnera

en: Affiliate Coupon
pl: Kupon partnera

en: Affiliate Customer Record
pl: Rejestr Klientów Partnera

en: Affiliate Data
pl: Prowizja Partnera

en: Affiliate Discount
pl: Rabat dla Partnera

en: Affiliate Discount?
pl: Rabat dla Partnera?

en: Affiliate Email
pl: E-mail partnera

en: Affiliate Field
pl: Pole partnera

en: Affiliate First/Full Name
pl: Imię/Imię i nazwisko partnera

en: Affiliate Form Settings
pl: Idź do ustawień AffiliateWP

en: Affiliate ID
pl: ID partnera

en: Affiliate ID or Username (required)
pl: ID partnera lub nazwa użytkownika (wymagane)

en: Affiliate ID or array of IDs to exclude from the query.
pl: ID partnera lub tablica ID do wykluczenia z zapytania.

en: Affiliate Last Name
pl: Nazwisko partnera

en: Affiliate Login Form Only
pl: Tylko formularz logowania dla partnerów

en: Affiliate Name
pl: Nazwa Partnera

en: Affiliate Notes
pl: Uwagi Partnerów

en: Affiliate Plugin for WordPress
pl: Program Partnerski - wtyczka WordPress

en: Affiliate Rate
pl: Prowizja Partnera

en: Affiliate Rate Type
pl: Typ Prowizji Partnera

en: Affiliate Rates:
pl: Prowizje Partnerów:

en: Affiliate Record
pl: Rejestr Partnera

en: Affiliate Referral
pl: Polecenie Partnera

en: Affiliate Registration Form Only
pl: Rejestracja Partnera

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
pl: Formularz rejestracji partnera i formularz logowania partnera

en: Affiliate Registration Status
pl: Status rejestracji partnerów

en: Affiliate Registrations
pl: Rejestracje partnerów

en: Affiliate Settings
pl: Idź do ustawień AffiliateWP

en: Affiliate Status
pl: Status partnera

en: Affiliate URL
pl: Partnerski URL

en: Affiliate URLs
pl: URL partnera

en: Affiliate Username
pl: Nazwa użytkownika partnera

en: Affiliate account activated
pl: Konto partnera zostało aktywowane

en: Affiliate account deactivated
pl: Konto partnera zostało dezaktywowane

en: Affiliate account(s) deleted successfully
pl: Konto partnera zostało usunięte

[ctx: Affiliate column table header]
en: Affiliate
pl: Partner

en: Affiliate coupon?
pl: Kupon partnera?

en: Affiliate customer record has been deleted.
pl: Rejestr Klientów partnera został usunięty.

en: Affiliate deletion failed, please try again
pl: Usunięcie konta partnera zakończone niepowodzeniem. Proszę spróbować raz jeszcze

en: Affiliate earnings.
pl: Zarobki partnera.

en: Affiliate name
pl: Nazwa Partnera

en: Affiliate record has been deleted.
pl: Rejestr Partnera został usunięty.

en: Affiliate request was accepted
pl: Prośba partnera została zaakceptowana

en: Affiliate request was rejected
pl: Prośba partnera została odrzucona

en: Affiliate stats have been recounted!
pl: Statystyki partnera zostały przeliczone ponownie!

en: Affiliate update failed, please try again
pl: Aktualizacja partnera nieudana, proszę spróbować ponownie

en: Affiliate updated successfully
pl: Partner został skutecznie zaktualizowany

en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
pl: Partner nie został dodany, proszę spróbować ponownie.

en: Affiliate&#8217;s Website URL
pl: Adres strony partnera

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
pl: Adres email partnera do płatności (PayPal, Moneybookers lub inne). Pozostaw pole puste, jeśli użyty ma być domyślny adres email.

en: Affiliate: #%d %s
pl: Partner: #%d %s

en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a>
pl: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | %3$s
pl: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a> | %3$s

en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>
pl: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>

en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | Visits: %3$d
pl: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a> | Wizyty: %3$d

en: AffiliateWP Migration
pl: Migracja partnera WP

en: AffiliateWP is not installed
pl: Wtyczka AffiliateWP nie jest zainstalowana

en: AffiliateWP settings for the My Account page.
pl: Ustawienia AffiliateWP dla strony Moje konto.

en: AffiliateWP: Referral #%d for %s for %s rejected
pl: AffiliateWP: Polecenie #%d dla %s na %s odrzucone

en: AffiliateWP: Referral #%d for %s recorded for %s
pl: Affiliate WP: Polecenie #%d dla %s zarejestrowane na %s

en: Affiliates
pl: Partnerzy

en: Affiliates require approval: %s
pl: Partnerzy wymagają zatwierdzenia: %s

en: Affiliates table column to order by.
pl: Kolumna partnerów użyta do określenia kolejności.

en: After - 10$
pl: Po - 10$

en: Agree to our Terms of Use and Privacy Policy
pl: Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności

en: All
pl: Wszystkie

en: All Statuses
pl: Wszystkie statusy

en: All Time
pl: Od początku

en: All Types
pl: Wszystkie typy

en: All values passed via the --referrals argument are invalid.
pl: Wszystkie wartości przekazane za pomocą argumentu --referrals są nieprawidłowe.

en: Allow Affiliate Registration
pl: Dozwolona rejestracja Partnerów

en: Allow Referrals
pl: Zezwalaj na polecanie

en: Allow referrals
pl: Wyłącz poleconych

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
pl: Zezwalaj użytkownikom na rejestrowanie kont partnerskich.

en: Amount
pl: Ilość

en: Amount (required)
pl: Wielkość (wymagane)

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
pl: Ilość

en: An affiliate already exists for this user account.
pl: Status Partnera już istnieje dla tego konta użytkownika.

en: An affiliate already exists for this username.
pl: Partner już istnieje dla tej nazwy użytkownika.

en: An affiliate with the ID or username "%s" does not exist. See wp affwp affiliate create for adding affiliates.
pl: Partner i ID lub nazwie użytkownika "%s" nie istnieje. Zobacz stronę partnerską afwp, aby dodać partnerów.

en: An affiliate with the username "%s" has been created.
pl: Utworzono Partnera z nazwą użytkownika "%s".

en: An invalid batch class handler file has been supplied.
pl: Podano niepoprawny plik modułu działań zbiorczych.

en: An invalid file path is registered for the %1$s batch process handler.
pl: Nieprawidłowa ścieżka do pliku została zarejestrowana dla modułu obsługi procesów zbiorczych %1$.

en: An invalid referral ID was specified. Using 0 (none) instead.
pl: Podano nieprawidłowy ID polecenia. Zamiast tego użyję 0 (brak).

en: An optional description for this creative. This is visible to affiliates and is displayed below the creative.
pl: Opcjonalny opis tego materiału. Będzie wyświetlony Partnerom pod Materiałami.

en: Any custom data that should be stored with the referral (optional).
pl: Wszelkie niestandardowe dane, które powinny być przechowywane wraz z poleceniem (opcjonalnie).

en: Application Accepted Email Content
pl: Wniosek zaakceptowany: treść maila

en: Application Accepted Email Options
pl: Opcje e-maila dotyczącego zaakceptowanego wniosku

en: Application Accepted Email Subject
pl: Akceptacja wniosku Partnera: temat maila

en: Application Pending Email Content
pl: Wniosek czekający na rozpatrzenie: zawartość wiadomości email

en: Application Pending Email Options
pl: Opcje e-mail wniosku oczekującego na rozpatrzenie

en: Application Pending Email Subject
pl: Wniosek czekający na rozpatrzenie: temat wiadomości email

en: Application Rejection Email Content
pl: Wniosek odrzucony: treść maila

en: Application Rejection Email Options
pl: Opcje e-mail dotyczącego odrzuconego wniosku

en: Application Rejection Email Subject
pl: Wniosek odrzucony: temat wiadomości email

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure you want to clear the debug log?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić dziennik debugowania?

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tego partnera i wszystkie związane z nim dane?

en: Are you sure you want to delete this affiliate, all its data and its associated user account?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tego partnera, wszystkie jego dane i powiązane konto użytkownika?

en: Are you sure you want to delete this affiliate?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tego partnera?

en: Are you sure you want to delete this creative?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te Materiały?

en: Are you sure you want to delete this payout?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą wypłatę?

en: Are you sure you want to delete this referral?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tego poleconego?

en: Are you sure you want to delete this visit?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę wizytę?

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
pl: Czy na pewno chcesz wygenerować plik wypłaty? Wszystkie zawarte w nim polecenia zostaną oznaczone jako płatne.

en: Are you sure you want to overwrite the affiliate associated with this payout?
pl: Czy na pewno chcesz nadpisać partnera związanego z tą wypłatą?

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
pl: Czy na pewno chcesz nadpisać wypłaty za polecenia?

en: Argentine Peso
pl: Peso (Meksyk)

en: Australian Dollars
pl: Dolary australijskie

en: Auto Register New Users
pl: Automatyczna rejestracja nowych użytkowników

en: Automatically register new users as affiliates.
pl: Automatycznie rejestruj nowych użytkowników jako partnerów.

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
pl: Automatycznie odrzuć zaległe wypłaty za polecenia, gdy koszt zakupu zostanie zwrócony lub anulowany.

en: Average Payout
pl: Średnia wysokości prowizji

en: Average Referral Amount
pl: Średnia wysokość prowizji

en: Average Referral Amount (All Time)
pl: Wysokość prowizji (od początku)

en: Average Referrals Per Payout
pl: Średnia liczba poleconych na płatność

en: Average Referrals Per Payout (All Time)
pl: Średnia liczba poleconych na płatność (od początku)

en: Bangladeshi Taka
pl: Taka (Bangladesz)

en: Before - $10
pl: Przed - $10

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
pl: Rozpocznij wpisywanie nazwy partnera aby rozpocząć poszukiwanie powiązanego konta użytkownika.

en: Best Converting Campaign (%s)
pl: Kampania o najwyższym poziomie konwersji (%s)

en: Best Converting Campaign (All Time)
pl: Najwyżej konwertująca kampania (od początku)

en: Brazilian Real
pl: Real (Brazylia)

en: Browse all add-ons
pl: Przeglądaj wszystkie dodatki

en: Bulgarian Lev
pl: Lew (Bułgaria)

en: Bulk Actions
pl: Wykonaj akcje na wielu

en: CSV Column
pl: Kolumna CSV

en: Campaign
pl: Kampania

en: Campaign Name (optional)
pl: Nazwa kampanii (opcjonalnie)

en: Campaign associated with the referral.
pl: Kampania związana z poleceniem.

en: Campaign associated with the visit.
pl: Kampania powiązana z wizytą.

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Canadian Dollars
pl: Dolary kanadyjskie

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Check this box to enable %s referral rate overrides
pl: Zaznacz to pole, aby włączyć nadpisywanie prowizji dla %s

en: Check this box to enable referrals on all Contact Form 7 forms.<ul><li>%3$s Once enabled, referrals will be generated for all valid Contact Form 7 forms.</li><li>%2$s <a href="%1$s" target="_blank">Documentation for this integration</a></li></ul>
pl: Zaznacz to pole, aby włączyć polecenia na wszystkich formularzach wtyczki Contact Form 7.<ul><li>%3$s Po włączeniu generowane będą odesłania dla wszystkich ważnych formularzy wtyczki.</li><li>%2$s <a href="%1$s" target="_blank">Dokumentacja dla tej integracji</a></li></ul>

en: Check this box to prevent orders for this %s from generating referral commissions for affiliates.
pl: To wstrzyma generowanie prowizji dla Partnerów od sprzedaży tego produktu.

en: Check to disable per-membership referrals.
pl: Zaznacz, aby wyłączyć polecenia za członkowstwo.

en: Chilean Peso
pl: Peso (Chile)

en: Chinese Yuan
pl: Juan (Chiny)

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
pl: Wybierz typ stawki za polecenia. Polecenia mogą być oparte na wartości procentowej lub ryczałtowej.

en: Choose a template to use for email messages.
pl: Wybierz szablon, którego chcesz używać w wiadomościach e-mail.

en: Choose the integrations to enable. If you are not using any of these, you may use the <strong>[affiliate_conversion_script]</strong> shortcode to track and create referrals. Refer to the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for help using this.
pl: Wybierz integrację, którą chcesz aktywować. Jeśli nie używasz żadnej z nich, możesz użyć krótkiego kodu <strong>[affiliate_conversion_script]</strong> aby śledzić i tworzyć polecające linki. Pomocy w tej kwestii możesz zasięgnąć w zakładce <a href="%s" target="_blank">dokumentacja</a>.

en: Choose the location of the currency symbol.
pl: Wybierz lokalizację symbolu waluty.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
pl: Wybierz swoją walutę. Uwaga: niektóre bramki płatnicze mają ograniczoną liczbę akceptowanych walut.

en: Clear Log
pl: Wyczyść dziennik

en: Close
pl: Zamknij

en: Colombian Peso
pl: Peso (Kolumbia)

en: Column one lists the visit URL in relative format, column two lists the referrer, and column three indicates whether the visit converted into a referral.
pl: Kolumna pierwsza zawiera adres URL wizyt w formacie relatywnym, kolumna druga zawiera listę stron odsyłających, a kolumna trzecia wskazuje, czy wizyta została przekształcona w polecenie.

en: Commission Rate
pl: Wielkość prowizji

en: Comparison operator used with 'amount'. Accepts '>', '<', '>=', '<=', '=', or '!='.
pl: Operator porównania używany z ilością - 'amount'. Akceptuje '>', '<', '>=', '<=', '=', or '!='.

en: Configure affiliate rates for this product variation
pl: Skonfiguruj stawki dla partnerów w zależności od wariantu produktu

en: Configure affiliate rates for this product. These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale.
pl: Skonfiguruj stawki partnerskie dla tego produktu. Te ustawienia będą używane do obliczania zarobków partnerów za sprzedaż.

en: Configure the currency options
pl: Skonfiguruj opcje walutowe

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Congratulations %s!
pl: Gratulacje %s!

en: Congratulations {name}!
pl: Gratulacje {name}!

en: Connect this coupon with an affiliate.
pl: Połącz ten kupon z partnerem.

en: Context
pl: Kontekst

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
pl: Wpisz kontekst dla tego polecenia (opcjonalne). Zazwyczaj jest to używane w celu rozpoznania systemu płatności użytego w tej transakcji.

en: Context under which the referral was generated (usually the ontegration).
pl: Kontekst, w którym zostało wygenerowane polecenie (zazwyczaj integracja).

en: Context under which the visit was generated.
pl: Kontekst, w którym wygenerowano wizytę.

en: Conversion Rate
pl: Wskaźnik konwersji

en: Conversion Rate (All Time)
pl: Wskaźnik konwersji (od początku)

[ctx: Conversions column table header]
en: Conversions
pl: Konwersje

en: ConvertKit API Key
pl: Klucz API ConvertKit

en: ConvertKit Form ID
pl: ID formularza ConvertKit

en: Converted
pl: Konwersja

en: Converted Visits
pl: Wizyty skonwertowane

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
pl: Konwersja

en: Cookie Expiration
pl: Wygasanie plików cookie

en: Cookie Sharing
pl: Współdzielenie cookie

en: Copy and paste the following:
pl: Kopiuj i wklej następujące:

en: Create Affiliate Accounts for Users
pl: Stwórz konta Partnerów

en: Created
pl: Utworzono

en: Creative
pl: Materiały

[ctx: Creative ID, creative name]
en: Creative ID #%d: %s
pl: ID Materiałów #%d: %s

en: Creative activated
pl: Materiały aktywowane

en: Creative added successfully
pl: Dodanie materiałów powiodło się

en: Creative deactivated
pl: Materiały dezaktywowane

en: Creative deleted successfully
pl: Usunięcie materiałów powiodło się

en: Creative updated successfully
pl: Aktualizacja materiałów powiodła się

en: Creatives
pl: Materiały

en: Creatives table column to order by.
pl: Kolumna tabeli materiałów użyta do określenia kolejności.

en: Credit Last Referrer
pl: Edytuj polecenie

en: Credit the last affiliate who referred the customer.
pl: Wynagradzaj ostatniego partnera, który polecił klienta.

en: Croatia Kuna
pl: Kuna (Chorwacja)

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency Settings
pl: Ustawienia waluty

en: Currency Symbol Position
pl: Pozycja symbolu waluty

en: Currency for the referral amount.
pl: Waluta używana dla kwoty za polecenia.

en: Currency: %s
pl: Waluta: %s

en: Custom
pl: Dowolnie

en: Custom Amount
pl: Wartość zamówienia

en: Custom data stored for this referral (optional).
pl: Dane niestandardowe przechowywane dla tego polecenia (opcjonalnie).

en: Custom referral data.
pl: Niestandardowe dane poleceń.

en: Customer Email
pl: Od adresu email

en: Customer ID
pl: ID Klienta

en: Czech Koruna
pl: Korona czeska

en: Danish Krone
pl: Duńska korona

en: Data Preview
pl: Podgląd danych

en: Date
pl: Data

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Date Registered
pl: Data rejestracji

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Deactivate License
pl: Dezaktualizowanie licencji

en: Deactivate your license key to make changes to this setting.
pl: Dezaktywuj klucz licencyjny, aby wprowadzić zmiany w tym ustawieniu.

en: Debug Assistant
pl: Asystent migracji

en: Debug Log
pl: Dziennik debugowania

en: Debug mode is globally enabled via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> set in <code>wp-config.php</code>. This setting cannot be modified from this screen.
pl: Tryb debugowania jest globalnie włączony przez <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> ustawiony w <code>wp-config.php</code>. Tego ustawienia nie można zmienić z tego ekranu.

en: Debug mode is: %s
pl: Tryb debugowania: %s

en: Decimal Separator
pl: Rozdzielnik dziesiątek

en: Default Referral Format
pl: Domyślny format polenie

en: Default Referral URL
pl: Domyślny format polenie

en: Default Template
pl: Domyślny szablon

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Affiliates
pl: Usuń partnerów

en: Delete Creative
pl: Usuń Materiały

en: Deleting this affiliate will also delete their referral and visit data. | Deleting these affiliates will also delete their referral and visit data.
pl[0]: Usunięcie tego partnera oznacza również usunięcie należącego do niego poleconych oraz danych odwiedzin.
pl[1]: Usunięcie tych partnerów oznacza również usunięcie należących do nich poleconych oraz danych odwiedzin.
pl[2]: Usunięcie tych partnerów oznacza również usunięcie należących do nich poleconych oraz danych odwiedzin.

en: Description
pl: Opis

[ctx: Description column table header]
en: Description
pl: Opis

en: Description for the creative.
pl: Opis materiału.

en: Direct Traffic
pl: Ruch bezpośredni

en: Direct traffic
pl: Ruch bezpośredni

en: Disable Affiliate Email
pl: Wyłącz Email Partnerów

en: Disable Referrals
pl: Wyłącz poleconych

en: Disable Referrals on Upgrades
pl: Wyłącz poleconych dla tego produktu

en: Disable Renewal Referrals
pl: Wyłącz odnawianie poleceń

en: Disable referrals
pl: Wyłącz poleconych

en: Disable referrals for this product variation
pl: Wyłącz poleconych dla tego produktu

en: Disable referrals on this %s
pl: Wyłącz polecenia dla tego: %s

en: Disable referrals on this membership
pl: Wyłącz polecenia dla tego: %s

en: Disable referrals on this product
pl: Wyłącz poleconych dla tego produktu

en: Disable referrals on this subscription level.
pl: Wyłącz polecenia na tym poziomie subskrypcji.

en: Disable the application accepted email sent to the affiliate.
pl: Wyłącz e-mail o zaakceptowaniu wniosku o konto partnerskie wysyłaną do Partnera.

en: Dismiss Notice
pl: Ukryj to powiadomienie

en: Display a link to the Affiliate Area in the My Account navigation.
pl: Wyświetl łącze do obszaru partnerskiego w nawigacji strony Moje Konto.

en: Dominican Peso
pl: Peso (Dominikana)

en: Double Opt-In
pl: Podwójny opt-in

en: Download Debug Log File
pl: Pobierz plik dziennika debugowania

en: Each column loaded from the CSV may be mapped to a referral field. Select the column that should be mapped to each field below. Any columns not needed can be ignored. Any affiliates that don&#8217;t exist will be created. See <a href="%s" target="_blank">this guide</a> for assistance with importing referral records.
pl: Każda kolumna załadowana z pliku CSV może zostać zmapowana do pola polecenia. Wybierz kolumnę, która powinna być zmapowana do poszczególnego pola poniżej. Wszystkie kolumny, które nie są potrzebne, można wykluczyć. Partnerzy, którzy nie istnieją, zostaną utworzeni. Zobacz <a href="%s" target="_blank">ten przewodnik</a>, aby uzyskać pomoc dotyczącą importowania rekordów poleceń.

en: Each column loaded from the CSV may be mapped to an affiliate field. Select the column that should be mapped to each field below. Any columns not needed can be ignored. See <a href="%s" target="_blank">this guide</a> for assistance with importing affiliate records.
pl: Każda kolumna załadowana z pliku CSV może zostać zmapowana do pola partnera. Wybierz kolumnę, która powinna być zmapowana do poszczególnego pola poniżej. Wszystkie kolumny, które nie są potrzebne, można wykluczyć. Zobacz <a href="%s" target="_blank">ten przewodnik</a>, aby uzyskać pomoc w importowaniu rekordów partnerów.

en: Earnings
pl: Zarobki

en: Earnings Generated
pl: Zarobki wygenerowane

en: Earnings Paid
pl: Zarobki opłacone

en: Earnings can be based on either a percentage or a flat rate amount.
pl: Zyski mogą być oparte na wartości procentowej lub ryczałtowej.

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
pl: Zarobki

en: Earnings have been successfully recounted for %s.
pl: Zarobki zostały pomyślnie zliczone dla %s.

en: Earnings have been successfully recounted for all matching affiliates.
pl: Zarobki zostały pomyślnie zliczone dla wszystkich pasujących partnerów.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Affiliate
pl: Edytuj partnera

en: Edit Creative
pl: Edytuj Materiały

en: Edit Referral
pl: Edytuj polecenie

en: Edit User
pl: Edytuj użytkownika

en: Egyptian Pound
pl: Funt (Egipt)

en: Email
pl: Emai

en: Email (required)
pl: Email (wymagany)

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Email Notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email Options
pl: Opcje e-mail

en: Email Template
pl: Szablon wiadomości email

en: Email address already taken
pl: Ten email jest już zarejestrowany

en: Email notifications are: %s
pl: Powiadomienia e-mail: %s

en: Emails
pl: Adresy email

en: Enable %s Referral Rate
pl: Wysokość prowizji

en: Enable Debug Mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Enable New Referral Notifications
pl: Pozwól na powiadomienia o nowych partnerach

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
pl: Włącz tworzenie poleceń partnerskich dla tego formularza darowizny

en: Enable affiliate referral creation for this form
pl: Włącz tworzenie poleceń partnerów w tym formularzu

en: Enable affiliate referral creation for this form?
pl: Włączyć tworzenie poleceń partnerów dla tego formularza?

en: Enable debug mode. This will turn on error logging for the referral process to help identify issues.
pl: Włącz tryb debugowania. Spowoduje to włączenie rejestrowania błędów w procesie poleceń w celu zidentyfikowania problemów.

en: Enable reCAPTCHA
pl: Włącz reCAPTCHA

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
pl: Włącz polecenia na zdefiniowanych formularzach Contact Form 7

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
pl: Włącz polecenia we wszystkich formularzach Contact Form 7

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
pl: Wpisz kontekst dla tego polecenia (opcjonalne). Zazwyczaj jest to używane w celu rozpoznania systemu płatności użytego w tej transakcji.

en: Enter a description for this referral.
pl: Wpisz opis tego polecenia.

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
pl: Wpisz odniesienie dla tego polecenia (opcjonalne). Zazwyczaj jest to ID transakcji.

en: Enter a referral rate for this %s
pl: Wprowadź stawkę za polecenie dla tego %s

en: Enter an email address for the new user.
pl: Wprowadź adres e-mail nowego użytkownika.

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
pl: Wprowadź dowolny URL z tej strony w formularz poniżej, aby wygenerować link partnerski!

en: Enter any notes for this affiliate. Notes are only visible to the admin.
pl: Wprowadź uwagi dla tego Partnera. Uwagi są widoczne tylko dla administratora.

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
pl: Podaj, ile dni ma obowiązywać plik cookie śledzenia poleceń.

en: Enter the ID of the form you wish to subscribe contacts to.
pl: Wprowadź ID formularza, do którego chcesz zapisywać kontakty.

en: Enter the ID of the list you wish to subscribe contacts to.
pl: Wprowadź ID listy, na którą chcesz zapisywać kontakty.

en: Enter the amount affiliates should receive for each opt-in referral. Default is 0.00.
pl: Wprowadź kwotę, jaką partnerzy powinni otrzymać za każde polecenie opt-in. Domyślna wartość to 0.00.

en: Enter the email to send on new referrals. HTML is accepted. Available template tags:
pl: Wpisz treść maila, którego otrzymają Partnerzy po uzyskaniu nowych poleconych. Dostępne tagi szablonu:

en: Enter the email to send to site administrators when new referrals are earned. HTML is accepted. Available template tags:
pl: Wpisz treść maila, którego otrzymają administratorzy, po powstaniu nowych poleceń. Dostępne tagi szablonu:

en: Enter the email to send when a new affiliate registers. HTML is accepted. Available template tags:
pl: Podaj treść maila wysyłanego do Partnerów po rejestracji. Dozwolony jest HTML. Dostępne tagi szablonu:

en: Enter the email to send when an application is accepted. HTML is accepted. Available template tags:
pl: Wpisz temat maila, który otrzymają Partnerzy po tym, jak ich wniosek zostanie zaakceptowany. Dozwolony jest HTML. Dostępne tagi szablonu:

en: Enter the email to send when an application is pending. HTML is accepted. Available template tags:
pl: Wpisz treść maila wysyłanego do Partnerów, których wniosek jest rozpatrywany. Dozwolone jest użycie języka HTML. Dostępne tagi szablonu:

en: Enter the email to send when an application is rejected. HTML is accepted. Available template tags:
pl: Podaj treść maila wysyłanego do autorów odrzuconych wniosków. Dozwolony jest HTML. Dostępne tagi szablonu:

en: Enter the message you would like to show subscribers after they have opted-in successfully.
pl: Wprowadź wiadomość, którą chcesz pokazać subskrybentom po pomyślnym opt-inie.

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
pl: Podaj nazwę Partnera lub zacznij wpisywać nazwę aby rozpocząć wyszukiwanie.

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
pl: Wpisz nazwę Partnera lub jej częśc aby przeprowadzić wyszukiwanie.

en: Enter the subject line for accepted application emails sent to affiliates when their account is approved.
pl: Wpisz temat maila, który otrzymają Partnerzy po tym, jak ich konto zostanie zaakceptowane.

en: Enter the subject line for new referral emails sent when affiliates earn referrals.
pl: Wpisz temat maila, którego otrzymają partnerzy po tym, gdy zyskają polenie.

en: Enter the subject line for pending affiliate application emails.
pl: Podaj wiersz tematu e-maili z dotyczących oczekujących wniosków partnerskich.

en: Enter the subject line for rejected affiliate application emails.
pl: Wpisz temat maila wysyłanego do Partnerów, których wnioski zostały odrzucone.

en: Enter the subject line for the email sent to site the site administrator when affiliates earn referrals.
pl: Wpisz temat maila, którego otrzymają administratorzy witryny, po powstaniu nowych poleceń.

en: Enter the subject line for the registration email sent to admins when new affiliates register.
pl: Wpisz temat maila, który otrzymają adminstratorzy po dokonaniu rejestracji przez Partnera.

en: Enter the text you would like shown for the Terms of Use checkbox.
pl: Wprowadź tekst, który ma być wyświetlany w polu checkbox Warunków użytkowania.

en: Enter username
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika

en: Enter your ActiveCampaign API URL.
pl: Wprowadź adres URL interfejsu API ActiveCampaign.

en: Enter your ActiveCampaign API key.
pl: Wprowadź klucz API ActiveCampaign.

en: Enter your ConvertKit API key.
pl: Wprowadź klucz API ConvertKit.

en: Enter your MailChimp API key.
pl: Podaj swój klucz API do MailChimp

en: Error
pl: Błąd

en: Euros
pl: Euro

en: Exclude Shipping
pl: Wyłączenie dostawy

en: Exclude Tax
pl: Wyłączenie opodatkowania

en: Exclude shipping costs from referral calculations.
pl: Wyklucz koszty wysyłki z obliczeń za polecenia.

en: Exclude taxes from referral calculations.
pl: Wyklucz podatki z obliczeń za polecenia.

en: Export
pl: Eksport

en: Export Affiliates
pl: Wyeksportuj Partnerów

en: Export Payouts
pl: Odwiedzin w sumie

en: Export Referrals
pl: Wyeksportuj Polecających

en: Export Settings
pl: Wyeksportuj ustawienia

en: Export Visits
pl: Wyeksportuj Wizyty

en: Export affiliates to a CSV file.
pl: Wyeksportuj Partnerów do pliku .csv.

en: Export payouts to a CSV file.
pl: Wyeksportuj Partnerów do pliku CSV.

en: Export referrals to a CSV file.
pl: Wyeksportuj poleconych do pliku .csv.

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
pl: Wyeksportuj ustawienia tej strony w formie pliku .json. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł zaimportować tę konfigurację do innej strony.

en: Export visits to a CSV file.
pl: Wyeksportuj Wizyty do pliku CSV.

en: Exporting Referrals
pl: Eksportowanie poleconych

en: Failed
pl: Błąd

en: Fields to limit the selection for. Accepts 'ids'. Default '*' for all.
pl: Pola do zawężenia wyboru. Akceptuje "ids". Domyślnie "*" dla wszystkich.

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter by status
pl: Filtruj według statusu

en: Filters
pl: Filtry

en: First Name
pl: Imię

en: First/Full Name
pl: Imię /Imię i nazwisko

en: Flat %s
pl: Stały %s

en: For more information:
pl: Więcej informacji znajdziesz na:

en: Form ID:
pl: ID formularza:

en: Found %s sites. Retrieving stats ...
pl: Znaleziono %s witryn(y). Pobieranie statystyk...

en: From - mm/dd/yyyy
pl: Od - mm/dd/rrrr

en: From Email
pl: Od adresu email

en: From Name
pl: Od imienia

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ogólne ustawienia

en: Generate CSV File
pl: Wygeneruj plik CSV

en: Generate New API Keys
pl: Wygeneruj nowe klucze API

en: Generate Payout File
pl: Wygeneruj plik wypłaty

en: Generate URL
pl: Wygeneruj URL

en: Generated By
pl: Wygenerowany przez

en: Global referral rate type: %s
pl: Globalny typ stawki za polecenia: %s

en: Global referral rate: %s
pl: Globalna stawka za polecenia: %s

en: Go Back
pl: Wstecz

en: Graphs
pl: Wykres

en: Hi %s!
pl: Witaj %s!

en: Hi %s,
pl: Witaj %s,

en: Hi {name}!
pl: Cześć (imię)!

en: Hi {name},
pl: Cześć {name},

en: Highest Converting Affiliate
pl: Najwyżej konwertujący partner

en: Highest Converting URLs
pl: Adres URL o najwyższym wskaźniku konwersji

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: How to order results. Accepts ASC (ascending) or DESC (descending).
pl: Jaką kolejność powinny mieć wyniki. Akceptuje ASC (rosnąco) lub DESC (malejąco).

en: How will you promote us?
pl: Jak będziesz nas promował?

en: Hungarian Forint
pl: Forint (Węgry)

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
pl: ID konta powiązanego powiązanego z poleceniem.

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
pl: ID konta partnerskiego powiązanego z wizytą.

en: ID for the referral associated with the visit.
pl: ID polenie związanego z wizytą.

en: ID for the user account associated with the affiliate.
pl: Identyfikator konta użytkownika powiązanego z partnerem.

en: ID for the visit associated with the referral.
pl: Identyfikator wizyty związany ze poleceniem.

en: ID of the media library image associated with the creative
pl: ID obrazu biblioteki mediów powiązanego z materiałem

en: ID of the user who generated the payout.
pl: ID użytkownika, który wygenerował wypłatę.

en: ID or array of IDs for users who generated payouts. Default empty.
pl: ID lub tablica ID używanych dla użytkowników, którzy wygenerowali wypłaty. Domyślnie puste.

en: Icelandic Krona
pl: Korona (Islandia)

en: If you have a Personal or Plus license, you can easily upgrade from your account page to <a href="%s">get access to all of these add-ons</a>!
pl: Jeśli masz licencję Personal lub Plus, możesz łatwo ulepszyć je ze swojego konta i <a href="%s">uzyskać dostęp do wszystkich tych dodatków</a>!

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
pl: Jeśli chciałbyś przyznać kupon temu Partnerowi, wpisz jego nazwę.

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
pl: Jeśli chciałbyś przyznać ten rabat Partnerowi, wpisz jego nazwę.

en: Ignore Referrals with Zero Amount
pl: Wysokość prowizji

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
pl: Odznacz tę opcję jeśli chcesz aby AffiliateWP ignorowało poleconych o zerowej wartości. Ta opcja może być przydatna w produktach o różnych cenach (zaczynających się od zera) lub w sytuacji gdy zastosowany został rabat, który spowodował zerową wartość zamówienia. Uwaga: jeśli odznaczysz tę opcję i wizyta na stronie zakończy się bezwartościowym poleceniem, ta wizyta nie będzie wliczała się do prowizji.

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazu

en: Import
pl: Importuj

en: Import Affiliates
pl: Zaimportuj Partnerów

en: Import CSV
pl: Importuj CSV

en: Import Referrals
pl: Import Polecających

en: Import Settings
pl: Importuj ustawienia

en: Import a CSV of affiliate records.
pl: Zaimportuj plik CSV rekordów Partnerów.

en: Import a CSV of referral records.
pl: Zaimportuj plik CSV z rekordami Polecających.

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
pl: Importuj ustawienia AffiliateWP z pliku .json. Ten plik można uzyskać eksportując ustawienia na innej stronie używając formularza znajdującego się powyżej.

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Incorrect username or password
pl: Nieprawidłowe hasło lub nazwa użytkownika

en: Indian Rupee
pl: Rupia (Indie)

en: Indonesia Rupiah
pl: Rupia (Indonezja)

en: Integrations
pl: Integracje

[ctx: Integrations]
en: Dismiss Notice
pl: Ukryj to powiadomienie

en: Integrations: %s
pl: Integracje: %s

en: Invalid account email
pl: Nieprawidłowy email do płatności

en: Invalid batch ID.
pl: Nieprawidłowy ID działań zbiorowych.

en: Invalid batch export class.
pl: Nieprawidłowa klasa eksportu zbiorczego.

en: Invalid license. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> and verify it.
pl: Niepoprawna licencja. <a href="%s" target="_blank">Odwiedź stronę swojego konta</a> i sprawdź ją.

en: Invalid payment email
pl: Nieprawidłowy email do płatności

en: Invalid user email
pl: Nieprawidłowy email użytkownika

en: Invalid user login name. Must be between 4 and 60 characters.
pl: Niepoprawna nazwa loginu użytkownika. Musi zawierać od 4 do 60 znaków.

en: Invalid user login name. User login name must include at least one letter
pl: Niepoprawna nazwa loginu użytkownika. Nazwa loginu użytkownika musi zawierać co najmniej jedną literę

en: Invalid username
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika

en: Invalid username. Must be between 1 and 60 characters.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika. Musi zawierać od 1 do 60 znaków.

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika. Tylko litery (a-z) i numery są dozwolone

en: Invalid username. Usernames must include at least one letter
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika. Nazwa użytkownika musi zawierać co najmniej jedną literę

en: Iranian Rial
pl: Real (Brazylia)

en: Israeli Shekel
pl: Szekel (Izrael)

en: Japanese Yen
pl: Jen (Japonia)

en: Kazakhstani Tenge
pl: Kazackie Tenge

en: Kenyan Shilling
pl: Szyling kenijski

en: Landing Page
pl: Strona lądowania

en: Lao Kip
pl: Kip (Laos)

en: Last Month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Quarter
pl: Ostatni kwartał

en: Last Week
pl: Ostatni tydzień

en: Last Year
pl: Poprzedni rok

en: Latest Affiliate Registrations
pl: Ostatnie rejestracje Partnera

en: Lead
pl: Kierujący

en: Leave blank if approving this affiliate.
pl: Pozostaw puste, jeśli zatwierdzasz tego partnera.

en: Leave blank to use default affiliate rates.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnych stawek partnerskich.

[ctx: License]
en: Dismiss Notice
pl: Ukryj to powiadomienie

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License Settings
pl: Ustawienia licencji

en: License status is: %s
pl: Stan licencji: %s

en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
pl: LifterLMS Referral #%d zaktualizowano pomyślnie.

en: LifterLMS Referral failed to be created.
pl: Polecenie LifterLMS nie zostało utworzone.

en: Log In
pl: Logowanie

en: Log into your account
pl: Zaloguj się na swoje konto

en: Log into your affiliate area at
pl: Zaloguj się do Strefy Partnera pod adresem

en: Log into your affiliate area at %s
pl: Zaloguj się do Strefy Partnera pod adresem %s

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
pl: Zaloguj się do Strefy Partnera aby dowiedzieć się o swoich zarobkach lub dezaktywować te powiadomienia:

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Logout Link
pl: Link do wylogowania

en: Lost your password?
pl: Zapomniałeś hasło?

en: MailChimp API Key
pl: Klucz API MailChimp

en: MailChimp List ID
pl: ID listy MailChimp

en: Malaysian Ringgits
pl: Ringgit (Malezja)

en: Manage Affiliates
pl: Dodawanie partnerów

en: Manage Referrals
pl: Nieopłacone polecenia

en: Manage Visits
pl: Wyszukiwanie wizyt

en: Manage per-product affiliate rates.
pl: Zarządzaj prowizjami za każdy produkt.

en: Manage your affiliates.
pl: Zarządzaj partnerami.

en: Manage your referrals.
pl: Zarządzaj Poleceniami.

en: Mark as Paid
pl: Oznacz jako opłacone

en: Mark as Unpaid
pl: Oznacz jako nieopłacone

en: Message shown upon opt-in success
pl: Wiadomość wyświetlana po pomyślnym ukończeniu opt-in

en: Method used to process the payout.
pl: Metoda używana do przetwarzania wypłaty.

en: Mexican Peso
pl: Peso (Meksyk)

en: Migrate Data from Affiliates Pro
pl: Wyemigruj dane z Affiliates Pro

en: Migrate Data from WP Affiliate
pl: Wyemigruj dane z WP Affiliate

en: Migration Assistant
pl: Asystent migracji

en: Minimum amount
pl: Minimalna kwota

en: Misc
pl: Różne

en: Missing import file. Please provide an import file.
pl: Brakujący plik importu. Proszę dostarczyć plik importu.

en: Most Active Campaign (%s)
pl: Najbardziej aktywna kampania (%s)

en: Most Valuable Affiliates
pl: Najbardziej dochodowi Partnerzy

en: Name
pl: Nazwa

en: Name of the creative.
pl: Nazwa materiału.

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Name: %s
pl: Nazwa: %s

en: Nepali Rupee
pl: Rupia (Nepal)

en: New Affiliate
pl: Nowy partner

en: New Affiliate Registration
pl: Rejestracja nowego Partnera

en: New Affiliates
pl: Nowy partner

en: New Creative
pl: Nowe Materiały

en: New Referral
pl: Nowy polecony

en: New Referral Admin Email Content
pl: Treść emaila do administratora dotycząca nowego polecenia

en: New Referral Admin Email Options
pl: Opcje e-maila nowego polecenia dla administratora

en: New Referral Admin Email Subject
pl: Temat Emaila dotyczącego nowego Polecenia

en: New Referral Email Content
pl: Nowy polecony: treść maila

en: New Referral Email Options
pl: Opcje e-maila dotyczącego nowego polecenia

en: New Referral Email Subject
pl: Nowy polecony: temat wiadomości email

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
pl: Nice try honey bear, don't touch our honey

en: Nigerian Naira
pl: Naira (Nigeria)

en: No API consumers found.
pl: Nie znaleziono żadnych użytkowników API.

en: No affiliate IDs specified for deletion
pl: Nie wybrano ID partnera do usunięcia

en: No affiliate registrations yet
pl: Brak dotychczasowych rejestracji Partnerów

en: No affiliates found.
pl: Nie znaleziono partnerów.

en: No affiliates matched the minimum earnings amount in order to generate a payout.
pl: Żaden z partnerów nie osiągnął minimalnej kwoty zarobków umożliwiających wygenerowanie wypłaty.

en: No affiliates were found to be recounted for the current filters.
pl: Nie znaleziono partnerów dla bieżących filtrów.

en: No batch class handler file has been supplied.
pl: Żaden plik działań zbiorczych nie został dostarczony.

en: No creative IDs specified for deletion
pl: Nie wybrano ID Materiałów do usunięcia

en: No creatives found.
pl: Nie znaleziono materiałów.

en: No data for the current date range.
pl: Brak danych dla bieżącego zakresu dat.

en: No fields were specified for updating. For more information, see wp help affwp payout update.
pl: Nie podano żadnych pól do aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz aktualizację wypłat w pomocy affwp.

en: No highest converting urls recorded yet.
pl: Brak adresów URL o najwyższym wskaźniku konwersji

en: No new affiliates were imported.
pl: Nie zaimportowano żadnych nowych partnerów.

en: No new referrals were imported.
pl: Nie zaimportowano żadnych nowych poleceń.

en: No opt-in platform has been configured. Please configure a platform in settings.
pl: Nie skonfigurowano żadnej platformy opt-in. Proszę skonfigurować ją w ustawieniach.

en: No payouts found.
pl: Nie znaleziono wypłat.

en: No records found
pl: Nie znaleziono pozycji

en: No referral visits recorded yet
pl: Brak odnotowanych odsłon z polecenia

en: No referrals found.
pl: Nie znaleziono poleceń.

en: No referrals recorded yet
pl: Brak odnotowanych dotychczas poleceń

en: No referrals were found matching your criteria. Please try again.
pl: Nie znaleziono poleceń spełniających Twoje kryteria. Proszę spróbuj ponownie.

en: No registered affiliates
pl: Brak zarejestrowanych Partnerów

en: No such user
pl: Nie ma takiego użytkownika

en: No template, plain text only
pl: Bez szablonu, zwykły tekst

en: No unpaid referrals were found matching your criteria.
pl: Nie znaleziono nieopłaconych poleceń spełniających Twoje kryteria.

en: No user roles were selected for migration.
pl: Nie wybrano ról użytkowników do migracji.

en: No valid affiliate status was selected for export.
pl: Dla eksportu nie wybrano prawidłowego statusu partnera.

en: No valid payout status was selected for export.
pl: Dla eksportu nie wybrano prawidłowego statusu wypłaty.

en: No valid referral status was selected for export.
pl: Dla eksportu nie wybrano prawidłowego statusu polecenia.

en: No visits found.
pl: Nie znaleziono wizyt.

en: Nonce verification failed
pl: Nieudana weryfikacja nonce

en: None
pl: Brak

en: None of your referrals have been paid out yet.
pl: Żadne z Twoich poleceń nie zostało jeszcze opłacone.

en: None set
pl: Brak

en: None | %1$s
pl: Brak | %1$s

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Not Registered
pl: Nie zarejestrowano

en: Note: Pretty affiliate URLs may not always work as expected when using AffiliateWP in combination with WooCommerce and Polylang.
pl: Uwaga: Ładne adresy URL partnerów mogą nie zawsze działać zgodnie z oczekiwaniami, jeśli korzystasz z AffiliateWP w połączeniu z WooCommerce i Polylang.

en: Notify admin when a new affiliate has registered
pl: Powiadom administratora witryny o nowych rejestracjach partnerów

en: Notify admin when a new referral has been created
pl: Powiadom administratora witryny o rejestracjach nowych poleceń

en: Notify affiliate when their affiliate application is accepted
pl: Powiadom partnera o zaakceptowaniu jego wniosku

en: Notify affiliate when their affiliate application is pending
pl: Poinformuj partnera, gdy jego aplikacja partnerska jest oczekująca

en: Notify affiliate when their affiliate application is rejected
pl: Powiadom partnera o odrzuceniu jego wniosku

en: Notify affiliate when they earn a new referral
pl: Powiadom partnera o rejestracjach nowych poleconych.

en: Notify site admin when a new affiliate has registered
pl: Powiadom administratora witryny po zarejestrowaniu się nowego Partnera

en: Notify site admin when new referrals are earned
pl: Powiadom administratora witryny o rejestracjach nowych Poleceń

en: Number of affiliates per page:
pl: Liczba oddziałów na stronę:

en: Number of affiliates: %d
pl: Liczba partnerów: %d

en: Number of creatives per page:
pl: Liczba materiałów na stronę:

en: Number of creatives: %d
pl: Suma Materiałów: %d

en: Number of customers: %d
pl: Liczba klientów: %d

en: Number of payouts per page:
pl: Ilość odnotowanych wypłat na stronę:

en: Number of payouts: %d
pl: Liczba wypłat: %d

en: Number of referrals per page:
pl: Liczba poleceń na stronę:

en: Number of referrals: %d
pl: Liczba poleceń: %d

en: Number of visits per page:
pl: Liczba wizyt na stronie:

en: Number of visits: %d
pl: Liczba odwiedzin: %d

en: Opt into Beta Versions
pl: Włącz wersje beta

en: Opt-In
pl: Opt-in

en: Opt-In Form
pl: Formularz opt-in

en: Opt-In Referral Amount
pl: Ilość poleceń opt-in

en: Opt-In Referral Status
pl: Statusy poleceń opt-in:

en: Our official free add-ons are available to all license holders!
pl: Nasze oficjalne darmowe dodatki są dostępne dla wszystkich każdej licencji!

en: Overview
pl: Podsumowanie

en: Page URL
pl: Adres strony do poleceń

en: Pages
pl: Strony

en: Paid
pl: Zapłacone

en: Paid / Unpaid Referrals
pl: Opłacone / Nieopłacone polecenia

en: Paid Earnings
pl: Uregulowane wypłaty

en: Paid Referral Earnings
pl: Opłacone polecenia

en: Paid Referrals
pl: Opłacone polecenia

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
pl: Zapłacone zarobki

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
pl: Zapłacone zarobki w tym miesiącu

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
pl: Zapłacone zarobki dzisiaj

en: Pakistani Rupee
pl: Rupia (Indie)

en: Paraguayan Guaraní
pl: Guarani (Paragwaj)

en: Password
pl: Hasło

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie pasują

en: Pay Out
pl: Wypłać

en: Payment Email
pl: Email do płatności

en: Payment Email Address
pl: Adres Email do płatności

en: Payout
pl: Ostatnie polecenia

en: Payout #%d could not be updated due to an error.
pl: Wypłata #%d nie mogła zostać zaktualizowana z powodu błędu.

en: Payout #%d has been updated successfully.
pl: Wypłata #%d została pomyślnie zaktualizowana.

en: Payout Date
pl: Data wypłaty

en: Payout ID
pl: Identyfikator wypłaty

en: Payout Method
pl: Sposób wypłaty

en: Payout amount (float) or min/max range (array) to retrieve payouts for.
pl: Kwota wypłaty (zmiennoprzecinkowa) lub zakres min/max (tablica) użyta do pobrania wypłat.

en: Payout deleted successfully.
pl: Wypłata została pomyślnie usunięta.

en: Payout deletion failed, please try again.
pl: Usunięcie wypłaty nie powiodło się, spróbuj ponownie.

en: Payout: #%d
pl: Wypłata: #%d

en: Payouts
pl: Wypłaty

en: Payouts (All Time)
pl: Wypłaty (od początku)

en: Payouts table column to order by.
pl: Kolumna tabeli wypłat użyta do określenia kolejności.

en: Pending
pl: W toku

en: Pending / Rejected Referrals
pl: Oczekujące / Odrzucone zarobki partnera

en: Pending PayPal referral
pl: Całość trwających poleceń

en: Pending Referral Earnings
pl: Oczekujące wypłaty za polecenia

en: Pending referral #%d created successfully.
pl: Oczekujące polecenie #%d zostało utworzone pomyślnie.

en: Percentage (%)
pl: Procentowo (%)

en: Philippine Pesos
pl: Pesos (Filipiny)

en: Platform
pl: Platforma

en: Please <a href="%s">enter and activate</a> your license key for AffiliateWP to enable automatic updates.
pl: <a href="%s">Wprowadź i aktywuj</a> swój klucz licencyjny dla AffiliateWP, aby włączyć automatyczne aktualizacje.

en: Please agree to our terms of use
pl: Prosimy o wyrażenie zgody na warunki użytkowania

en: Please enter a password
pl: Proszę wprowadź hasło

en: Please enter a valid URL for this site
pl: Proszę podać adres strony

en: Please enter a valid email address
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail

en: Please enter a valid website URL
pl: Proszę podać adres strony

en: Please enter a website URL
pl: Proszę podać adres strony

en: Please enter your email address
pl: Proszę podać adres e-mail

en: Please enter your first name
pl: Proszę podać imię

en: Please enter your last name
pl: Proszę podać nazwisko

en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
pl: Proszę podać swój klucz licencyjny. Aktywny klucz jest niezbędny do dokonywania automatycznych aktualizacji i zasięgania <a href="%s" target="_blank">wsparcia</a>.

en: Please enter your name
pl: Proszę podać imię

en: Please enter your payment email
pl: Proszę podać imię

en: Please provide a platform API URL
pl: Podaj URL platformy API

en: Please provide platform API body parameters
pl: Podaj parametry body platformy API

en: Please tell us how you will promote us
pl: Powiedz nam, jak będziesz nas promować

en: Please upload a file to import
pl: Proszę załadować plik do zaimportowania

en: Please upload a valid .json file
pl: Proszę załadować poprawny plik .json

en: Please verify that you are not a robot
pl: Sprawdź, czy nie jesteś robotem

en: Polish Zloty
pl: Złoty

en: Pounds Sterling
pl: Funt

en: Pretty Affiliate URLs
pl: Czytelne URL partnera

en: Prevent bots from registering affiliate accounts using Google reCAPTCHA.
pl: Nie pozwalaj botom rejestrować kont partnerskich za pomocą Google reCAPTCHA.

en: Primary Email
pl: Podstawowy e-mail

en: Pro add-ons are only available with a Professional or Ultimate license. If you already have one of these licenses, simply <a href="%s">log in to your account</a> to download any of these add-ons.
pl: Dodatki Pro są dostępne tylko z licencją Professional lub Ultimate. Jeśli masz już jedną z tych licencji, po prostu <a href="%s">zaloguj się na swoje konto</a>, aby pobrać dowolny z tych dodatków.

en: Process Import
pl: Zaimportuj

en: Products associated with the referral.
pl: Produkty powiązane ze poleceniem.

en: Profile Settings
pl: Ustawienia profilu

en: Promotion Method
pl: Sposób promocji

en: Promotion Methods
pl: Sposób promocji

en: Promotion method: %s
pl: Sposób promocji: %s

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
pl: Sposób promocji stosowany przez Partnera podany podczas rejestracji.

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Purchase Amount
pl: Wartość zamówienia

en: Quick Stats
pl: Szybka statystyka

en: Rate
pl: Wysokość prowizji

en: Rate Type
pl: Typ prowizji

en: Receive update notifications for beta releases. When beta versions are available, an update notification will be shown on your Plugins page.
pl: Otrzymuj powiadomienia o aktualizacjach dla wersji beta. Kiedy wersje beta są dostępne, powiadomienie o aktualizacji pojawi się na stronie Wtyczki.

en: Recent Payouts
pl: Ostatnie polecenia

en: Recent Referral Visits
pl: Ostatnie wizyty poleconych

en: Recent Referrals
pl: Ostatnie polecenia

en: Recount
pl: Przelicz ponownie

en: Recount Affiliate Stats
pl: Przelicz ponownie statystyki Partnerów

en: Recount Stats
pl: Przelicz statystyki ponownie

en: Redirecting to Paypal...
pl: Przekierowanie do Paypal...

en: Reference
pl: Odniesienie

en: Reference information (product ID) for the referral.
pl: ID referencyjne (ID produktu) dla poleconego.

en: Referral #%d completed
pl: Udana aktualizacja poleconego

en: Referral #%d created successfully.
pl: Polecenie #%d zostało utworzone pomyślnie.

en: Referral #%d for %s for %s rejected
pl: Polecający #%d dla  %s na %s odrzucony

en: Referral #%d for %s recorded for %s
pl: Polecający #%d dla %s zapisany dla %s

en: Referral #%d is already associated with payout #%d and has been skipped.
pl: Polecenie nr %d jest już powiązane z wypłatą #%d i zostało pominięte.

en: Referral #%d is not valid and has been skipped.
pl: Polecenie #%d jest nieprawidłowe i zostało pominięte.

en: Referral #%d rejected
pl: Polecający #%d dla  %s na %s odrzucony

en: Referral #%d updated successfully.
pl: Polecenie #%d zaktualizowano pomyślnie.

en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s
pl: Polecenie %1$s za %2$s przypisane dla %3$s

en: Referral %1$s updated. Amount %2$s recorded for %3$s
pl: Polecenie %1$s zaktualizowano. Suma %2$s została przypisana dla %3$s

en: Referral Awarded!
pl: Zyskałeś polenie!

en: Referral Count
pl: Liczba poleceń

en: Referral Details
pl: Ustawienia poleconych

en: Referral Earned!
pl: Zyskałeś polecenie!

en: Referral Field
pl: Pole poleceń

en: Referral Graphs
pl: Wykres partnerski

en: Referral ID
pl: ID polenie

en: Referral ID or array of referral IDs to retrieve payouts for.
pl: ID polecenia lub tablica ID poleconych w celu pobrania wypłat dla.

en: Referral Payouts
pl: Wypłaty poleconych

en: Referral Rate
pl: Wysokość prowizji

en: Referral Rate Type
pl: Typ prowizji Polecających

en: Referral Settings
pl: Ustawienia poleconych

en: Referral Type
pl: Typ Polecenia

en: Referral URL
pl: Partnerski URL

en: Referral URL (ID): %s
pl: Partner URL

en: Referral URL (Username): %s
pl: Generator URL

en: Referral URL Blacklist
pl: Wizyty poleconych URL

en: Referral URL Generator
pl: Generator URL

en: Referral URL Visits
pl: Wizyty poleconych URL

en: Referral Variable
pl: Zmienne poleconych

en: Referral added successfully
pl: Dodano polecenie

en: Referral amount.
pl: Liczba poleceń.

en: Referral deleted successfully
pl: Polecenie usunięte

en: Referral deletion failed, please try again
pl: Usunięcie poleconego nie powiodło się, proszę spróbować ponownie

en: Referral description
pl: Opis polenie

en: Referral description.
pl: Opis polenie.

en: Referral failed to be created.
pl: Nie udało się utworzyć polecenia.

en: Referral not created because WooCommerce was used for payment.
pl: Polecenie nie zostało utworzone, ponieważ WooCommerce zostało użyte do płatności.

en: Referral not created because affiliate is invalid
pl: Polecenie nie zostało utworzone, ponieważ partner nie jest błędny.

en: Referral not created because affiliate is invalid.
pl: Polecenie nie zostało utworzone, ponieważ partner jest nieprawidłowy.

en: Referral not created because affiliate's own account was used.
pl: Polecenie nie zostało utworzone, ponieważ użyto własnego konta partnera.

en: Referral not created due to 0.00 amount.
pl: Polecenie nie zostało utworzone z powodu kwory równej 0,00.

en: Referral rate (optional)
pl: Opis polenie

en: Referral reference (usually a link to a specific sale).
pl: Referencja dotycząca polecenia (zwykle link do konkretnej sprzedaży).

en: Referral statuses:
pl: Statusy poleceń:

en: Referral type
pl: Typ polecenia

en: Referral type for %s (Form ID: %d)
pl: Typ polecenia dla %s (ID formularza: %d)

en: Referral update failed, please try again
pl: Nieudana aktualizacja polecenia, proszę spróbować ponownie

en: Referral updated successfully
pl: Udana aktualizacja polecenia

en: Referral variable: %s
pl: Zmienne poleconych: %s

en: Referral wasn&#8217;t created, please try again.
pl: Polecenie nie zostało utworzone, proszę spróbować ponownie.

en: Referrals
pl: Polecenia

en: Referrals Paid
pl: Polecenia opłacone

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
pl: Polecający mogą zostać wyeksportowani bezpośredniu do pliku .csv aby ułatwić procedury księgowe i wypłatę wynagrodzeń Partnerów.

en: Referrals can be searched in several different ways:
pl: Polceń można wyszukiwać na kilka różnych sposobów:

[ctx: Referrals column table header]
en: Referrals
pl: Polecenia

en: Referrals have been successfully recounted for %s.
pl: Polecenia zostały pomyślnie zliczone dla %s.

en: Referrals have been successfully recounted for all matching affiliates.
pl: Polecenia zostały pomyślnie zliczone dla wszystkich pasujących partnerów.

en: Referrals table column to order by.
pl: Kolumna z poleceniami, użyta do określenia kolejności.

en: Referrer
pl: Strona odsyłająca

en: Referring URL
pl: URL polecenia

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Register a new affiliate account
pl: Stwórz konto partnerskie

en: Registration Date
pl: Treść maila rejestracyjnego

en: Registration Email Admin Content
pl: Opcje treści e-maila rejestracji dla administratora

en: Registration Email Admin Options
pl: Opcje dotyczącego e-maila rejestracji dla administratora

en: Registration Email Admin Subject
pl: Opcje tematu e-maila rejestracji dla administratora

en: Reissue
pl: Zautoryzuj ponownie

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
pl: Odrzuć nieopłacone polecenia w momencie zwrotu pieniędzy

en: Rejected
pl: Odrzucony

en: Rejected Referral Earnings
pl: Odrzucone wypłaty za polecenia

en: Rejection Reason
pl: Powód odrzucenia

en: Remember Me
pl: Pamiętaj mnie

en: Remove Data on Uninstall
pl: Usuń dane podczas deinstalacji

en: Remove all saved data for AffiliateWP when the plugin is deleted.
pl: Usuń wszystkie zapisane dane dla AffiliateWP po usunięciu wtyczki.

en: Renew Your License
pl: Odnów swoją licencję

en: Reports
pl: Raporty

en: Require Approval
pl: Wymaganie akceptacji

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
pl: Wymagaj aby administratorzy stron akceptowali Partnerów zanim ci zaczną zdobywać poleconych.

en: Required Registration Fields
pl: Moderowane rejestracje

en: Retry Payment
pl: Ponów płatność

en: Review
pl: Przejrzyj

en: Review Affiliate
pl: Przejrzyj profil partnera

en: Review pending applications: %s
pl: Przejrzyj wnioski czekające na akceptację: %s

en: Revoke
pl: Unieważnij

en: Romanian Leu
pl: Lej (Rumunia)

en: Russian Ruble
pl: Rubel

en: Sale
pl: Sprzedaż

en: Saudi Arabian Riyal
pl: Rial saudyjski

en: Save Profile Settings
pl: Zapisz ustawienia profilu

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
pl: Zakres, w którym zostało wykonane żądanie; określa pola obecne w odpowiedzi.

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for an affiliate by username or email.
pl: Wyszukaj partnera według nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

en: Searching Referrals
pl: Wyszukiwanie poleceń

en: Searching Visits
pl: Wyszukiwanie wizyt

en: Secret Key
pl: Klucz tajny

en: Security check failed
pl: Sprawdzenie bezpieczeństwa zakończone niepowodzeniem

en: Select Field
pl: Wybierz pole

en: Select User Roles
pl: Wybierz pole

en: Select an image if you would like an image banner. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere. Leave blank if you wish to create a text-only creative.
pl: Wybierz obrazek, jeśli chcesz wstawić go na banner. Możesz również wpisać jego adres URL, jeśli grafika jest hostowana w innym miejscu. Pozostaw puste, jeśli chcesz utworzyć tylko materiały tekstowe.

en: Select the opt-in platform provider you wish to use then click Save Changes to configure the settings. The opt-in form can be displayed on any page using the [opt_in] shortcode. <a href="https://docs.affiliatewp.com/article/2034-optin-opt-in-form">Learn more</a>.
pl: Wybierz dostawcę platformy opt-in, którego chcesz użyć, a następnie kliknij przycisk Zapisz zmiany, aby skonfigurować ustawienia. Formularz zgody można wyświetlić na dowolnej stronie przy użyciu shortcode [opt_in]. <a href="https://docs.affiliatewp.com/article/2034-optin-opt-in-form">Dowiedz się więcej</a>.

en: Select the page that shows the terms of use for Affiliate Registration.
pl: Wybierz stronę, która zawiera warunki użytkowania z rejestracji Partnerskiej

en: Select the referral type for this form.
pl: Wybierz typ polecenia dla tego formularza.

en: Select the status of the creative.
pl: Wybierz status Materiałów.

en: Select the status of the referral.
pl: Wybierz status polecenia.

en: Select the status that should be assigned to opt-in referrals by default.
pl: Wybierz status, który domyślnie powinien być przypisany poleconym opt-in.

en: Select the type of the referral.
pl: Wybierz typ polecenia.

en: Select which fields should be required for affiliate registration. The <strong>Username</strong> and <strong>Account Email</strong> form fields are always required. The <strong>Password</strong> form field will be removed if not required.
pl: Wybierz, które pola powinny być obowiązkowe przy rejestracji partnera. Pola formularza <strong>Nazwa użytkownika</strong>, <strong>E-mail konta</strong>. Pole <strong>Hasło </strong> zostanie usunięte, jeżeli nie jest obowiązkowe.

en: Select which form(s) to show on the Affiliate Area page. The affiliate registration form will only show if <a href="%s">Allow Affiliate Registration</a> is enabled.
pl: Wybierz, które formularze mają być wyświetlane na stronie Strefy Partnera. Formularz rejestracji partnera zostanie wyświetlony tylko wtedy, gdy włączona jest funkcja <a href="%s">Zezwalaj na rejestrację Partnerów</a>.

en: Select your image. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere.
pl: Wybierz obrazek. Możesz również wpisać jego adres, jeśli grafika jest hostowana w innym miejscu.

en: Send welcome email after registering affiliate?
pl: Wysłać wiadomość powitalną po zarejestrowaniu partnera?

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings successfully imported
pl: Import ustawień zakończony powodzeniem

en: Settings updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia.

en: Share tracking cookies with sub-domains in a multisite install. When enabled, tracking cookies created on domain.com will also be available on sub.domain.com. Note: this only applies to WordPress Multisite installs.
pl: Współdziel śledzące pliki cookie z subdomenami w instalacji Multisite. Po włączeniu utworzone w domenie domena.com śledzące pliki cookie będą również dostępne na stronie sub.domena.com. Uwaga: dotyczy tylko instalacji WordPress Multisite.

en: Shortcode
pl: Krótki kod

en: Should AffiliateWP adjust the commission amounts recorded for purchases that include affiliate referrals? This will subtract the referral amount from the base amount used to calculate the commission total.
pl: Czy AffiliateWP powinien dostosowywać wysokości prowizji rejestrowanej za zakupy, które zawierają polecenia partnerów? Wybór tej opcji spowoduje odjęcie wartości pochodzącej z polecenia od kwoty bazowej użytej do obliczenia całości prowizji.

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on license upgrade purchases with EDD Software Licensing?
pl: Czy AffiliateWP powinien uniemożliwiać zapis prowizji przez EDD Sofware Licensing dla celów ponownego zakupu?

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on renewal purchases with EDD Software Licensing?
pl: Czy AffiliateWP powinien uniemożliwiać zapis prowizji przez EDD Sofware Licensing dla celów ponownego zakupu?

en: Should subscribers need to verify their subscription through a double opt-in email?
pl: Czy subskrybenci powinni zweryfikować swoją subskrypcję za pomocą e-maila?

en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%s or %s</strong>
pl: Pokaż polecenia partnera w formie pretty. Na przykład: <strong>%s albo %s</strong>

en: Show pretty referral URLs: %s
pl: Pokaż ładne permalinki poleceń: %s

en: Show referral URLs to affiliates with either their affiliate ID or Username appended.<br/> For example: <strong>%s or %s</strong>.
pl: Pokazuj adres polenie Partnerom z dołączonym ID lub nazwą użytkownika. <br/> Na przykład: <strong>%s lub %s</strong>.

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Site Default
pl: Strona domyślna

en: Something went wrong during the upload process, please try again.
pl: Coś poszło nie tak podczas procesu przesyłania, spróbuj ponownie.

en: Sorry, there are currently no creatives available.
pl: Wybacz, w tym momencie nie ma żadnych materiałów promocyjnych.

en: South African Rand
pl: Rand (RPA)

en: South Korean Won
pl: Won (Korea Południowa)

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Successful Conversions
pl: Udane konwersje

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: System Info
pl: Informacje o systemie

en: Taiwan New Dollars
pl: Nowy Dolar Tajwański

en: Terms of Use
pl: Regulamin

en: Terms of Use Label
pl: Etykieta Warunków użytkowania

en: Terms of Use URL: %s
pl: Regulamin

en: Terms to search for affiliates. Accepts an affiliate ID or a string.
pl: Warunki wyszukiwania parnterów. Akceptuje ID partnera lub ciąg znaków.

en: Text
pl: Tekst

en: Text for the creative.
pl: Tekst do tego materiału.

en: Text for this creative.
pl: Tekst do tego materiału.

en: Text for this creative. To make this a text-only creative, do not add an image below.
pl: Tekst dotyczący tego materiału. Aby utworzyć materiał tekstowy, nie dodawaj zdjęcia poniżej.

en: Thai Baht
pl: Baht (Tajlandia)

en: Thanks for your recent affiliate registration on {site_name}.
pl: Dziękujemy za rejestrację jako Partner na {nazwa strony}.

en: The API keys could not be generated.
pl: Nie można wygenerować kluczy API.

en: The API keys were successfully generated.
pl: Klucze API zostały pomyślnie wygenerowane.

en: The API keys were successfully regenerated.
pl: Klucze API zostały pomyślnie wygenerowane.

en: The API keys were successfully revoked.
pl: Klucze API zostały pomyślnie odwołane.

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
pl: Plik .csv ma format zgodny z PayPal Mass Payment, co czyni wypłatę wynagrodzeń dla Partnerów łatwiejszą.

en: The URL the customer landed on that led to a referral being created
pl: Adres URL, na który trafił klient, spowodował utworzenie polecenia

en: The URL this creative should link to. Based on your Referral Settings, the affiliate&#8217;s ID or username will be automatically appended.
pl: Adres URL, do którego ma kierować materiał. Na podstawie Twoich Ustawień poleceń, identyfikator partnera lub nazwa użytkownika zostaną automatycznie dołączone.

en: The URL to the review page for a pending affiliate
pl: Adres URL strony z recenzjami dla partnera z statusem oczekującego

en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
pl: Zmienny URL dla strony polenie. Na przykład: <strong>%s</strong>.

en: The affiliate ID associated with the payout.
pl: ID partnera powiązany z wypłatą.

en: The affiliate ID or array of IDs to query for.
pl: ID partnera lub tablica ID używanych do zapytania.

en: The affiliate ID or array of IDs to query payouts for.
pl: ID partnera lub tablica ID użytych do zapytania dotyczącego płatności.

en: The affiliate ID or array of IDs to query visits for.
pl: ID partnera lub tablica ID używane do zapytań o wizyty.

en: The affiliate account could not be added.
pl: Nie można dodać konta Partnera.

en: The affiliate account could not be deleted.
pl: Nie można usunąć konta partnera.

en: The affiliate account could not be updated.
pl: Nie można zaktualizować konta partnera.

en: The affiliate account email. Synced with the associated user account.
pl: Adres e-mail partnera. Synchronizowany z powiązanym kontem użytkownika.

en: The affiliate account has been successfully deleted.
pl: Konto partnera zostało usunięte.

en: The affiliate and its associated user account have been successfully deleted.
pl: Partner i powiązane z nim konto użytkownika zostały pomyślnie usunięte.

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
pl: Ten panel jest widoczny tylko dla zarejestrowanych parnterów.

en: The affiliate login URL to your website
pl: Adres logowania Partnera na Twoją stronę

en: The affiliate payment email address, as inherited from the user email address.
pl: Adres e-mail do płatności partnera, odziedziczony po adresie e-mail użytkownika.

en: The affiliate payment email address, as it exists in the database
pl: Adres e-mailowy parntera, ponieważ istnieje w bazie danych

en: The affiliate payment email address.
pl: Adres e-mail do płatności partnera.

en: The affiliate rate type
pl: Rodzaj stawki prowizji

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
pl: Typ stawki prowizji, odziedziczona z ustawień globalnych.

en: The affiliate rate type, as it exists in the database
pl: Typ stawki prowizji, ponieważ istnieje w bazie danych

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
pl: Stawka prowizji, odziedziczona z ustawień globalnych.

en: The affiliate rate, as it exists in the database
pl: Stawka prowizji, ponieważ istnieje w bazie danych

en: The affiliate rate.
pl: Prowizja Partnera.

en: The affiliate status.
pl: Status partnera.

en: The affiliate status. Accepts 'active', 'inactive', 'pending', or 'rejected'.
pl: Status partnera. Akceptuje aktywny, nieaktywny, oczekujący lub odrzucony - 'active', 'inactive', 'pending', or 'rejected'.

en: The affiliate was updated successfully.
pl: Partner został pomyślnie zaktualizowany.

en: The affiliate&#8217;s ID
pl: ID Partnera

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
pl: To ID partnera. Nie można tego zmienić.

en: The affiliate&#8217;s account email. Updating this will change the email address shown on the user&#8217;s profile page.
pl: Adres email konta partnera. Zmiana będzie widoczna na stronie profilowej użytkownika.

en: The affiliate&#8217;s first and/or last name. Will be empty if no name is specified. This can be changed on the <a href="%1$s" alt="%2$s">user edit screen</a>.
pl: Imię i nazwisko partnera. Będzie puste, jeśli nie zostało określone imię i nazwisko. Można to zmienić na <a href="%1$s" alt="%2$s">ekranie edycji użytkownika</a>.

en: The affiliate&#8217;s referral URL
pl: Adres polecony Partnera

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
pl: Adres URL poleceń Partnera. Jest to oparty na ustawieniach globalnych.

en: The affiliate&#8217;s referral rate
pl: Rodzaj prowizji za polecenia

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
pl: Rodzaj prowizji poleconych przez partnera.

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
pl: Wysokość prowizji polecanego przez partnera, 20 dla 20%. Przy pustym polu zostaną zastosowane ustawienia domyślne.

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
pl: To ID użytkownika, nie można tego zmienić.

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
pl: To ID użytkownika, nie można tego zmienić.

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
pl: To ID użytkownika, nie można tego zmienić.

en: The affiliate&#8217;s website. Will be empty if no website is specified. This can be changed on the <a href="%1$s" alt="%2$s">user edit screen</a>.
pl: Strona Partnera. Będzie pusta, jeśli nie zostanie określona żadna witryna. Można to zmienić na <a href="%1$s" alt="%2$s">ekranie edycji użytkownika</a>.

en: The amount of a given referral
pl: Suma danego Polecającego

en: The amount of the referral, such as 15.
pl: Ilość poleceń, np. 15.

en: The associated campaign.
pl: Powiązana kampania.

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
pl: Brakuje funkcji przywołania zwrotnego dla ustawienia <strong>%s</strong>.

en: The context under which the referral was created (integration).
pl: Kontekst, w którym zostało utworzone polecenie (integracja).

en: The context under which the visit was created.
pl: Kontekst, w którym utworzono wizytę.

en: The creative ID or array of IDs to query for.
pl: ID Materiałów lub tablica ID używanych do zapytania.

en: The creative could not be created.
pl: Nie można utworzyć materiału.

en: The creative could not be deleted.
pl: Nie można usunąć materiału.

en: The creative could not be updated.
pl: Nie można zaktualizować materiału.

en: The creative status.
pl: Status materiału.

en: The creative status. Accepts 'active' or 'inactive'.
pl: Status kreacji. Akceptuje aktywny - 'active' lub  nieaktywny - 'inactive'.

en: The creative was successfully deleted.
pl: Usuwanie Materiałów powiodło się.

en: The creative was successfully updated.
pl: Dodanie Materiałów powiodło się.

en: The customer could not be created.
pl: Klienta nie można było utworzyć.

en: The customer could not be deleted.
pl: Usuwanie klienta nie powiodło się.

en: The customer could not be updated.
pl: Klient nie mógł zostać zaktualizowany.

en: The customer was successfully deleted.
pl: Usuwanie klienta powiodło się.

en: The customer was successfully updated.
pl: Klient został pomyślnie zaktualizowany.

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
pl: Tablica dat lub ciąg znaków użytych do zakresu w zapytaniu o rejestrację partnerów.

en: The date array or string to query payouts within.
pl: Tablica dat lub ciąg do wysyłania zapytań dotyczących wypłat.

en: The date array or string to query referrals within.
pl: Tablica dat lub ciąg znaków użytych do zapytania o polecenia.

en: The date the affiliate was registered.
pl: Data rejestracji partnera.

en: The date the creative was created.
pl: Data utworzenia materiału.

en: The date the creative was created. This cannot be changed.
pl: Data utworzenia materiału. Tego nie można zmienić.

en: The date the payout was generated.
pl: Data wygenerowania wypłaty.

en: The date the referral was generated.
pl: Data wygenerowania polecenia.

en: The date the visit was generated.
pl: Data wygenerowania wizyty.

en: The debug log has been cleared.
pl: Dziennik debugowania został wyczyszczony.

en: The default referral URL shown in the Affiliate Area. Also changes the URL shown in the Referral URL Generator and the {referral_url} email tag.
pl: Domyślny adres URL poleconego wyświetlany w Strefie Partnera. Zmienia także adres URL wyświetlany w Generatorze URL do poleceń i tagu e-mail {referral_url}.

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
pl: Domyślna prowizja polenie. Procentowa, jeśli typ prowizji polenie to procenty, stałe wynagrodzenie w innych przypadkach. Prowizje można również ustalać dla każdego Partnera z osobna.

en: The display name of the affiliate, as set on the affiliate's user profile.
pl: Wyświetlana nazwa Partnera, zgodna z profilem użytkownika.

en: The email address of the affiliate
pl: Adres email Partnera

en: The email address to send emails from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
pl: Adres e-mail, z którego będą wysyłane wiadomości e-mail. Będzie to działać jako adres "od" i "odpowiedz do".

en: The email notifications sent to the admin and affiliate.
pl: Powiadomienia e-mail wysłane do administratora i partnera.

en: The file you uploaded does not appear to be a CSV file.
pl: Przesłany plik nie wygląda na plik CSV.

en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
pl: Wysokość prowizji polecanego przez partnera, 20 dla 20%. Przy pustym polu zostaną zastosowane ustawienia domyślne.

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
pl: Ta metoda jest używana do śledzenia linków, które nie pojawiają się na stronach posiadających błędy jQuery. Sprawdź czy linki polecające mają opowiedni tracking.

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
pl: ID Partnera do którego należy to polecenie. Ta wartość nie może zostać zmieniona.

en: The name of the campaign associated with the referral (if any).
pl: Nazwa kampanii powiązanej ze poleceniem (jeśli istnieje).

en: The name of this creative. For your identification only.
pl: Nazwa tego Materiału (tylko do identyfikacji)

en: The name that emails come from. This is usually your site name.
pl: Imię nadawcy emaila. To prawdopodobnie powinna być nazwa Twojej strony.

en: The number of items to offset in the query.
pl: Liczba elementów do przesunięcia w zapytaniu.

en: The number of items to query for. Use -1 for all.
pl: Liczba elementów użytych do zapytania. Użyj -1 dla wszystkich.

en: The number of paid referrals associated with the affiliate.
pl: Liczba płatnych poleceń powiązanych z partnerem.

en: The number of referrals associated with the affiliate.
pl: Liczba poleconych powiązanych z partnerem.

en: The number of visits associated with the affiliate.
pl: Liczba wizyt związanych z partnerem.

en: The password will be auto-generated and can be reset by the user or an administrator after the account is created.
pl: Hasło zostanie wygenerowane automatycznie i może zostać zresetowane przez użytkownika lub administratora po utworzeniu konta.

en: The payout ID or array of IDs to query for.
pl: ID wypłaty lub tablica ID użytych do zapytania.

en: The payout could not be deleted.
pl: Nie można usunąć wypłaty.

en: The payout has been successfully deleted.
pl: Wypłata została pomyślnie usunięty.

en: The payout status.
pl: Status wypłaty.

en: The payout status. Accepts 'paid' or 'failed'.
pl: Status wypłaty. Akceptuje opłacony - 'paid' lub nieopłacony - 'failed'.

en: The promo method used by the affiliate
pl: Sposób promocji stosowany przez Partnera

en: The reason an affiliate area was rejected
pl: Powód, dla którego prośba partnera została odrzucona

en: The referral ID or array of IDs to query for.
pl: ID poleconego lub tablica ID użytych do zapytania.

en: The referral ID or array of IDs to query visits for.
pl: ID poleconego lub tablica ID używane do zapytań o wizyty.

en: The referral ID. This cannot be changed.
pl: To ID partnera. Nie można tego zmienić.

en: The referral amount cannot be changed once it has been included in a payout.
pl: Kwota polecenia nie może zostać zmieniona, gdy zostanie uwzględniona w wypłacie.

en: The referral could not be added.
pl: Nie można dodać polecenia.

en: The referral could not be deleted.
pl: Polecenie nie mogło zostać usunięte.

en: The referral could not be updated
pl: Polecony nie mógł zostać zaktualizowany

en: The referral has been successfully deleted.
pl: Wypłata została pomyślnie usunięta.

en: The referral rate for this %s category.
pl: Stawka za polecenie dla tej kategorii %s.

en: The referral rate for this category.
pl: Wprowadź stawkę za polecenie dla tej kategorii

en: The referral status cannot be changed once it has been included in a payout.
pl: Status polecenia nie może zostać zmieniony, gdy zostanie uwzględniony w wypłacie.

en: The referral status or array of statuses to retrieve visits for.
pl: Stan polecenia lub tablica statusów używanych do pobrania wizyt.

en: The referral status or array of statuses.
pl: Status poleceń lub tablica statusów.

en: The referral status.
pl: Statusy poleceń.

en: The referral was updated successfully.
pl: Polecenie zostało pomyślnie zaktualizowany.

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
pl: Status przypisany do konta Partnera.

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account. Updating the status could trigger account related events, such as email notifications.
pl: Status przypisany do konta Partnera. Aktualizacja statusu może powodować wywołania związane z kontem, takie jak powiadomienia e-mail.

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
pl: Podany ID partnera lub nazwa użytkownika jest nieprawidłowa i została wykluczona.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
pl: Symbol służący rozdzielaniu punktów dziesiętnych (zazwyczaj , lub .)

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
pl: Symbol służący rozdzielaniu tysięcy (zazwyczaj , lub .)

en: The unique affiliate ID.
pl: Unikalny ID partnera.

en: The unique creative ID.
pl: Unikalny ID materiału.

en: The unique payout ID.
pl: Unikalny ID wypłaty.

en: The unique referral ID.
pl: Unikalny ID poleconego.

en: The unique visit ID.
pl: Unikalny ID wizyty.

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
pl: Proces aktualizacji w toku, prosimy o cierpliwość. To może zająć kilka minut - dane Partnerów są grupowane w serie po 100.

en: The user ID or array of IDs to query payouts for.
pl: ID użytkownika lub tablica ID używanych do zapytania o wypłaty.

en: The user name of the affiliate on the site
pl: Nazwa Partnera na stronie

en: The user you entered does not exist. Enter an email below to create a new user and affiliate at the same time.
pl: Podany użytkownik nie istnieje. Wpisz poniżej adres e-mail, aby utworzyć nowego użytkownika i partnera jednocześnie.

en: The visit ID or array of IDs to query visits for.
pl: ID wizyty lub tablica ID użytych do zapytań o wizyty.

en: The visit URL.
pl: Odwiedzony adres URL.

en: The visit could not be created.
pl: Wizyty nie można było utworzyć.

en: The visit could not be deleted.
pl: Wizyty nie można usunąć.

en: The visit could not be updated.
pl: Wizyta nie mogła zostać zaktualizowana.

en: The visit has been successfully deleted.
pl: Ta wizyta została pomyślnie usunięta.

en: The visit was successfully created.
pl: Wizyta została pomyślnie utworzona.

en: The visit was updated successfully.
pl: Wizyta została zaktualizowana pomyślnie.

en: The website of the affiliate
pl: Strona Partnera

en: There are currently no AffiliateWP <a href="%s">integrations</a> enabled. If you are using AffiliateWP without any integrations, you may disregard this message.
pl: Obecnie nie włączono <a href="%s">integracji</a> w programie AffiliateWP. Jeśli korzystasz z AffiliateWP bez żadnych integracji, możesz zignorować tę wiadomość.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl: Jest dostępna nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Sprawdź %3$s szczegóły</a> lub <a href="%4$s">aktualizuj teraz</a>.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl: Jest dostępna nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Zobacz %3$s szczegóły</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
pl: Jest dostępna nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Sprawdź %3$s szczegóły</a> lub <a href="%4$s">aktualizuj teraz</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
pl: Jest dostępna nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Zobacz %3$s szczegóły</a>.

en: There was a problem generating a payout for Affiliate #%1$d for %2$s.
pl: Wystąpił problem z generowaniem wypłaty dla partnera %1$d za %2$s.

en: There was an error retrieving the add-ons list from the server. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania listy dodatków z serwera. Spróbuj ponownie później.

en: These add-ons <em><strong>add functionality</strong></em> to your AffiliateWP-powered site.
pl: Te dodatki <em><strong>dodają funkcjonalność</strong></em> do witryny używającej wtyczki AffiliateWP.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use default affiliate rates.
pl: Te ustawienia zostaną użyte w celu obliczenia dochodu ze sprzedaży. Pozostaw pole czyste aby zastosować domyślne stawki Partnerów.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use the site default referral rate.
pl: Te ustawienia zostaną użyte w celu obliczenia dochodu ze sprzedaży. Pozostaw pole czyste aby zastosować domyślne stawki Partnerów.

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
pl: Te narzędzia są pomocne w migrowaniu danych Partneró i Polecających z istniejących platform.

en: This Month
pl: Ten miesiąc

en: This Quarter
pl: Ten kwartał

en: This Week
pl: Ten tydzień

en: This Year
pl: Ten rok

en: This appears to be an invalid license key.
pl: Wygląda na to, że jest to nieprawidłowy klucz licencyjny.

en: This field must be mapped for the import to proceed.
pl: To pole musi zostać zmapowane, aby import mógł być kontynuowany.

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
pl: To miejsce w którym Partnerzy będą zarządzać własnymi kontami.

en: This is used for communication between your site and Google reCAPTCHA. Be sure to keep it a secret.
pl: Służy do komunikacji między Twoją witryną a Google reCAPTCHA. Pamiętaj, aby zachować go w tajemnicy.

en: This is used to identify your site to Google reCAPTCHA.
pl: Służy do identyfikacji Twojej witryny w Google reCAPTCHA.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members register their account with this subscription. Leave blank to use the site default referral rate.
pl: Te ustawienia zostaną użyte w celu obliczenia dochodu ze sprzedaży. Pozostaw pole czyste aby zastosować domyślne stawki Partnerów.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members subscribe to this level. Leave blank to use the site default referral rate.
pl: Te ustawienia zostaną użyte w celu obliczenia dochodu ze sprzedaży. Pozostaw pole czyste aby zastosować domyślne stawki Partnerów.

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
pl: Ten ekran umożliwia dostęp do historii poleceń Twojej strony.

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
pl: Tutaj możesz sprawdzić historię wizyt swojej strony.

en: This setting will be used to calculate affiliate earnings per-donation. Leave blank to use default affiliate rates.
pl: Te ustawienia zostaną użyte w celu obliczenia dochodu ze sprzedaży. Pozostaw pole czyste aby zastosować domyślne stawki Partnerów.

en: This total will be used to calculate the referral amount. For example, if the referral rate is 10% and the total here is $100, the referral will be created at $10.
pl: Ta suma zostanie wykorzystana do obliczenia kwoty za polecenia. Na przykład, jeśli stawka za polecenie wynosi 10%, a całkowita kwota wynosi 100 USD, odwołanie do polecenia zostanie wycenione na 10 USD.

en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
pl: Wybór tej opcji oznaczy wszyskich nieopłaconych poleconych jako opłaconych. Aby wyeksportować poleconych ze statusem innym niż <em>nieopłacony</em>, wybierz <a href="%s">Narzędzia &rarr; Eksport</a>.

en: This will prevent orders of this product from generating referral commissions for affiliates.
pl: To wstrzyma generowanie prowizji dla Partnerów od sprzedaży tego produktu.

en: Thousands Separator
pl: Rozdzielnik tysięcy

en: To - mm/dd/yyyy
pl: Do - mm/dd/rrrr

en: To connect this coupon to an affiliate, enter the username of the affiliate. Anytime this coupon is redeemed, the connected affiliate will receive a referral commission.
pl: Aby połączyć ten kupon z partnerem, wprowadź nazwę użytkownika partnera. Za każdym razem, gdy ten kupon zostanie wykorzystany, powiązany partner otrzyma prowizję za polecenie.

en: To copy the system info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
pl: Aby skopiować informacje o systemie, kliknij poniżej, a następnie naciśnij Ctrl + C (PC) lub Cmd + C (Mac).

en: To generate a payout for a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to generate a payout for any affiliates.
pl: Aby znaleźć Partnera, wpisz jego login, imię lub nazwisko. Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz wyeksportować Polecających dla wszystkich Partnerów.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export payouts for all affiliates.
pl: Aby znaleźć Partnera, wpisz jego login, imię lub nazwisko. Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz wyeksportować wypłaty Polecających dla wszystkich Partnerów.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
pl: Aby znaleźć Partnera, wpisz jego login, imię lub nazwisko. Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz wyeksportować Polecających dla wszystkich Partnerów.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export visits for all affiliates.
pl: Aby znaleźć Partnera, wpisz jego login, imię lub nazwisko. Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz wyeksportować Wizyty dla wszystkich Partnerów.

en: To see the Affiliate Area, log in as an existing affiliate, or add your account as an affiliate.
pl: Aby zobaczyć strefę partnera, zaloguj się jako istniejący partner lub dodaj swoje konto jako partnerskie.

en: To set your password, visit the following address:
pl: Aby ustawić hasło, odwiedź następujący adres:

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top Earning Affiliate
pl: Najlepiej zarabiający partner

en: Top Referrer
pl: Łączne zarobki

en: Total
pl: Razem

en: Total Affiliates
pl: Całkowita liczba partnerów

en: Total Affiliates: %s
pl: Suma Partnerów: %s

en: Total Creatives: %s
pl: Suma Materiałów: %s

en: Total Earnings (All Time)
pl: Łączne zarobki (od początku)

en: Total Earnings Generated
pl: Suma wygenerowanych zarobków

en: Total Earnings Paid
pl: Suma wypłat

en: Total Earnings Paid (All Time)
pl: Zarobki w całości (od początku)

en: Total Field
pl: Odwiedzin w sumie

en: Total Payouts Count
pl: Łączna liczba wypłat

en: Total Payouts Count (All Time)
pl: Całość prowizji (od początku)

en: Total Payouts: %s
pl: Suma Wypłat: %s

en: Total Referrals: %s
pl: Suma Poleceń: %s

en: Total Unpaid Earnings
pl: Całość nieopłaconych zarobków

en: Total Visits
pl: Odwiedzin w sumie

en: Total Visits (All Time)
pl: Odwiedzin w sumie (od początku)

en: Total Visits: %s
pl: Suma odwiedzin: %s

en: Total referrals amount for the payout.
pl: Łączna kwota do wypłaty za poleconych.

en: Total visits
pl: Odwiedzin w sumie

en: Total: %1$s
pl: Razem: %1$s

en: Totals
pl: Razem

en: Trends
pl: Trendy

en: Tunisian Dinar
pl: Dinar tunezyjski

en: Turkish Lira
pl: Lira (Turcja)

en: Type
pl: Typ

en: URL the creative points to.
pl: Adres URL, do którego powinien przekierowywać materiał.

en: URLs placed here will be blocked from generating referrals. Enter one URL per line. NOTE: This will only apply to new visits after the URL has been saved.
pl: Umieszczone tutaj adresy URL nie będą generować poleceń. Wprowadź jeden adres URL w wierszu. UWAGA: Dotyczy to tylko nowych odwiedzin po zapisaniu danego adresu URL.

en: US Dollars
pl: Dolary

en: Ukrainian Hryvnia
pl: Hrywna ukraińska

en: Unconverted
pl: Nieskonwertowane

en: Unconverted Visits
pl: Nieskonwertowane wizyty

en: Unique Links
pl: Unikalne linki

en: United Arab Emirates Dirham
pl: Dirham (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

en: Unpaid
pl: Nieopłacone

en: Unpaid Earnings
pl: Nieuregulowane wypłaty

en: Unpaid Referral Earnings
pl: Nieopłacone zarobki za polecenia

en: Unpaid Referrals
pl: Nieopłacone polecenia

en: Unpaid affiliate earnings.
pl: Nieopłacone zarobki partnerskie.

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
pl: Niezapłacone zarobki

en: Unpaid earnings have been successfully recounted for %s.
pl: Nieopłacone zarobki zostały pomyślnie zliczone dla %s.

en: Unpaid earnings have been successfully recounted for all matching affiliates.
pl: Nieopłacone zarobki zostały pomyślnie zliczone dla wszystkich pasujących partnerów.

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
pl: Niezapłacone zarobki w tym miesiącu

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
pl: Niezapłacone zarobki dzisiaj

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
pl: Niezapłacone polecenia

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
pl: Niezapłacone polecenia w tym miesiącu

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
pl: Niezapłacone polecenia dzisiaj

en: Update Affiliate
pl: Zaktualizuj partnera

en: Update Creative
pl: Zaktualizuj Materiały

en: Update Referral
pl: Zaktualizuj polenie

en: Upgrade Database
pl: Aktualizacja bazy danych

en: Upload File
pl: Załaduj plik

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of emails.
pl: Prześlij lub wybierz logo, które będzie wyświetlane u góry e-maili.

en: Use Fallback Referral Tracking Method
pl: Używaj metody Fallback Referral Tracking

en: Use any get_affiliates() arguments to modify the response.
pl: Użyj dowolnych argumentów funkcji get_affiliates(), aby zmodyfikować odpowiedź.

en: Use any get_creatives() arguments to modify the response.
pl: Użyj dowolnych argumentów funkcji get_creatives() w celu zmodyfikowania odpowiedzi.

en: Use any get_payouts() arguments to modify the response.
pl: Użyj dowolnych argumentów funkcji get_payouts(), aby zmodyfikować odpowiedź.

en: Use any get_referrals() arguments to modify the response.
pl: Użyj dowolnych argumentów funkcji get_referrals() w celu zmodyfikowania odpowiedzi.

en: Use any get_visits() arguments to modify the response.
pl: Użyj dowolnych argumentów funkcji get_visits(), aby zmodyfikować odpowiedź.

en: Use this form to create a new affiliate account. Each affiliate is tied directly to a user account, so if the user account for the affiliate does not yet exist, <a href="%s" target="_blank">create one</a>.
pl: Użyj tego formularza do zarejestrowania nowego Partnera. Każdy partner jest bezpośrednio powiązany z kontem użytkownika więc jeśli konto użytkownika jeszcze nie istnieje, <a href="%s" target="_blank">stwórz je</a>.

en: Use this screen to add a new creative, such as a text link or image banner.
pl: Użyj tego ekranu aby dodać nowe materiały takie jak link czy obrazek do bannera.

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
pl: W tym miejscu możesz ręcznie stworzyć nowy zapis polecenia przez Partnera.

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
pl: Użyj tego narzędzia aby stworzyć konta Partnerów dla każdego z istniejących użytkowników WordPress.

en: Use this tool to help debug referral tracking.
pl: Użyj tego narzędzia aby debugować śledzenie Poleceń.

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
pl: Użyj tego narzędzia aby wyemigrować istniejące dane Partnerów / Polecających z Affiliates Pro do AffiliateWP.

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
pl: Użyj tego narzędzia aby wyemigrować istniejące konta Partnerów z WP Affiliate do AffiliateWP.

en: Use this tool to recount affiliate statistics.
pl: Użyj tego narzędzia aby przeliczyć statystyki Partnerów.

en: User Accounts
pl: Konta użytkowników

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User ID Required
pl: ID użytkownika jest obowiązkowe

en: User Password
pl: Hasło

en: User email
pl: Adres email użytkownika

en: User login name
pl: Nazwa użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username already taken
pl: Nazwa użytkownika jest zajęta

en: Vietnamese Dong
pl: Dong (Wietnam)

en: View
pl: Wyświetl

en: View Affiliate
pl: Pokaż partnera

en: View Payouts
pl: Ostatnie wypłaty

en: View Report
pl: Zobacz raport

en: Visit
pl: Wizyty

en: Visit Count
pl: Ilość odwiedzin

en: Visit ID
pl: Odwiedziny

en: Visit converted: %s
pl: Odwiedziny skonwertowane: %s

en: Visit records can be searched in several different ways:
pl: Dane wizyt można wyszukiwać na kilka różnych sposobów:

en: Visit referrer.
pl: Polecający wizytę.

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
pl: Odwiedź <a href="%s">dokumentację</a> na stronie AffiliateWP.

en: Visitor IP address.
pl: Adres IP użytkownika.

en: Visits
pl: Odwiedziny

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
pl: Wizyty

en: Visits have been successfully recounted for %s.
pl: Odwiedziny zostały pomyślnie zliczone dla %s.

en: Visits have been successfully recounted for all matching affiliates.
pl: Odwiedziny zostały pomyślnie zliczone dla wszystkich pasujących partnerów.

en: Visits table column to order by.
pl: Kolumna wizyt użyta do określenia kolejności.

en: We are sorry but your browser is not compatible with this kind of file upload. Please upgrade your browser.
pl: Przykro nam, ale twoja przeglądarka nie jest zgodna z tego rodzaju przesyłaniem plików. Uaktualnij swoją przeglądarkę.

en: We regret to inform you that your recent affiliate registration on {site_name} was rejected.
pl: Z przykrością informujemy, że Twój wniosek rejestracyjny jako Partnera {nazwa_strony} został odrzucony.

en: We&#8217;re currently reviewing your affiliate application and will be in touch soon!
pl: Właśnie rozpatrujemy Twój wniosek. Odezwiemy się wkrótce!

en: Website
pl: Twoja strona

en: Website URL
pl: Twoja strona

en: Website URL: %s
pl: Adres URL: %s

en: Welcome Email
pl: Powitalny e-mail

en: Whether to include a modified user object in the response.
pl: Określa, czy uwzględnić zmodyfikowany obiekt użytkownika w odpowiedzi.

en: Whether to include the affiliate meta in the response.
pl: Określa, czy w odpowiedzi mają być dołączone meta dane.

en: Yes (Ref: #%s)
pl: Tak (Ref: #%s)

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You are already registered as an affiliate
pl: Jesteś już zarejestrowany jako Partner

en: You are running AffiliateWP version: %s
pl: Korzystasz z wersji AffiliateWP: %s

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
pl: Możesz wpisać URL kampanii z prefiksem &#8220;campaign:&#8221;

en: You can enter a complete URL to find all visits that landed on or came from a specific URL
pl: Możesz podać pełny adres URL, aby znaleźć wszystkie odwiedziny, które pojawiły się na konkretnym adresie URL lub z którego pochodzą

en: You can enter a partial URL to find all visits that landed on or came from a specific site
pl: Możesz podać częściowy URL, aby znaleźć wszystkie odwiedziny, które trafiły do określonej witryny lub z niej dotarły

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
pl: Możesz wprowadzić kontekst wizyty prefiksem &#8220;context:&#8221;

en: You can enter a word or phrase in the referral&#8217;s description prefixed by &#8220;desc:&#8221;
pl: Możesz wpisać słowo lub frazę w opisie polecenia poprzedzając go prefiksem &#8220;desc:&#8221;

en: You can enter an IP address to find all visits from a specific IP
pl: Możesz wpisać adres IP, aby znaleźć wszystkie wizyty z określonego adresu IP

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
pl: Możesz poprzedzić ID Partnera frazą &#8220;affiliate:&#8221;

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
pl: Możesz poprzedzić kontekst polecenia frazą &#8220;context:&#8221;

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
pl: Możesz poprzedzić odniesienie do polenie frazą &#8220;ref:&#8221;

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
pl: Możesz wpisać numer ID polenie

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
pl: Możesz wpisać numer ID polecającego z prefiksem &#8220;referral:&#8221;

en: You cannot send emails with AffWP_Emails until init/admin_init has been reached
pl: Nie możesz wysyłać emaili z AffWP_Emails dopóki init/admin_init nie zostanie osiągnięty

en: You do not have permission to %s API keys for this user.
pl: Nie masz uprawnień do to %s kluczy API dla tego użytkownika.

en: You do not have permission to delete a creative
pl: Nie masz pozwolenia na usunięcie Materiałów

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
pl: Nie masz uprawnień do usuwania kont partnera

en: You do not have permission to export data.
pl: Nie masz uprawnień do eksportu danych.

en: You do not have permission to import data
pl: Nie masz uprawnień do importu danych

en: You do not have permission to import data.
pl: Nie masz uprawnień do importu danych.

en: You do not have permission to initiate this request. Contact an administrator for more information.
pl: Nie masz uprawnień do inicjowania tego żądania. Skontaktuj się z administratorem, aby uzyskać więcej informacji.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień do zainstalowania aktualizacji wtyczki

en: You do not have permission to manage affiliates
pl: Nie masz uprawnień do zarządzania partnerami

en: You do not have permission to manage creatives
pl: Nie masz pozwolenia na zarządzanie Materiałami

en: You do not have permission to manage payouts
pl: Nie masz uprawnień do zarządzania wypłatami

en: You do not have permission to manage referrals
pl: Nie masz upoważnienia do zarządzania poleceniami

en: You have been awarded a new referral of
pl: Zyskałeś nowego polecajcego

en: You have been awarded a new referral of %s on %s!
pl: Zdobyłeś nowego polenie: %s : link %s!

en: You have no referrals or visits that included a campaign name.
pl: Nie posiadasz poleceń lub odwiedzin uwzględniających nazwę kampanii.

en: You have not made any referrals yet.
pl: Nie masz jeszcze żadnych poleceń.

en: You have not received any visits yet.
pl: Nie masz jeszcze żadnych wizyt.

en: You have specified the following affiliate for deletion: | You have specified the following affiliates for deletion:
pl[0]: Wybrano poniższego partnera do usunięcia:
pl[1]: Wybrano poniższych partnerów do usunięcia:
pl[2]: Wybrano poniższych partnerów do usunięcia:

en: You have subscribed successfully.
pl: Zostałeś zapisany pomyślnie.

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
pl: Twój wniosek został odrzucony

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
pl: Twój wniosek jest analizowany

en: Your Name
pl: Nazwa

en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
pl: Twój numer partnerski ID to: <strong>%s</strong>

en: Your affiliate account is not active
pl: Twoje konto Partnera nie jest aktywne

en: Your affiliate account is pending approval
pl: Twoje konto partnerskie jest w trakcie akceptacji

en: Your affiliate account request has been rejected
pl: Twój wniosek partnerski został odrzucony

en: Your affiliate application on %s has been accepted!
pl: Twój wniosek partnerski na %s został zaakceptowany!

en: Your affiliate profile has been updated
pl: Twój profil Partnera został zaktualizowany

en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
pl: Twoja nazwa partnera to: <strong>%s</strong>

en: Your database has been successfully upgraded. %s
pl: Baza danych została pomyślnie uaktualniona. %s

en: Your database needs to be upgraded following the latest AffiliateWP update.
pl: Twoja baza danych musi zostać zaktualizowana po ostatniej aktualizacji AffiliateWP.

en: Your database needs to be upgraded following the latest AffiliateWP update. Depending on the size of your database, this upgrade could take some time.
pl: Twoja baza danych musi zostać zaktualizowana po ostatniej aktualizacji AffiliateWP. W zależności od rozmiaru bazy danych aktualizacja może zająć trochę czasu.

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
pl: Twoja licencja wygasła, odnów ją dziś aby wciąż otrzymywać uaktualnienia i pomoc techniczną!

en: Your license is valid!
pl: Twoja licencja jest ważna!

en: Your license key expired on %s. Please <a href="%s" target="_blank">renew your license key</a>.
pl: Twój klucz licencyjny wygasł %s. Proszę <a href="%s" target="_blank">odnowić swój klucz licencyjny</a>.

en: Your license key for AffiliateWP has expired. Please renew your license to re-enable automatic updates.
pl: Twój klucz licencyjny dla AffiliateWP wygasł. Odnów licencję, aby ponownie włączyć automatyczne aktualizacje.

en: Your license key has been disabled. Please <a href="%s" target="_blank">contact support</a> for more information.
pl: Twój klucz licencyjny został wyłączony. <a href="%s" target="_blank">Skontaktuj się z pomocą techniczną</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: Your license key has reached its activation limit. <a href="%s">View possible upgrades</a> now.
pl: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji. <a href="%s">Sprawdź możliwości ulepszenia</a>.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
pl: Proszę podać swój klucz licencyjny. Aktywny klucz jest niezbędny do dokonywania automatycznych aktualizacji i zasięgania <a href="%s" target="_blank">wsparcia</a>.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
pl: Proszę podać swój klucz licencyjny. Aktywny klucz jest niezbędny do dokonywania automatycznych aktualizacji i zasięgania <a href="%s" target="_blank">wsparcia</a>.

en: Your license key is not active for this URL. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
pl: Twój klucz licencyjny nie jest aktywny dla tego adresu URL. <a href="%s" target="_blank">Odwiedź stronę swojego konta</a>, aby zarządzać kluczami licencyjnymi.

en: Your payment email
pl: Twój email do płatności

en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
pl: Twój partnerski URL to: <strong>%s</strong>

en: Your site name
pl: Nazwa Twojej strony

en: Your version of PHP is below the minimum version of PHP required by AffiliateWP. Please contact your host and request that your version be upgraded to 5.3 or later.
pl: Twoja wersja PHP jest niższa niż minimalna wersja wymagana przez AffiliateWP. Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś o uaktualnienie wersji PHP do wersji 5.3 lub nowszej.

[ctx: affiliates]
en: Reports
pl: Raporty

[ctx: affiliates require approval]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: affiliates require approval]
en: Enabled
pl: Włączone

[ctx: date filter]
en: From
pl: Od

[ctx: date filter]
en: To
pl: Do

[ctx: debug mode]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: debug_mode]
en: Enabled
pl: Włączone

[ctx: direct traffic]
en: Direct
pl: Ruch bezpośredni

[ctx: emails disabled]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: emails disabled]
en: Enabled
pl: Włączone

[ctx: integrations]
en: None
pl: Brak

[ctx: license status]
en: Invalid
pl: Nieprawidłowy email

[ctx: license status]
en: Valid
pl: Poprawna

en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
pl: zaloguj się do Strefy Partnera aby sprawdzić swoje zarobki lub wyłączyć te powiadomienia: %s

en: n/a
pl: brak

en: object_type must be defined by the extending class: %s
pl: object_type musi być zdefiniowany przez rozszerzenie klasy: %s

en: on %s!
pl: na %s!

[ctx: payout]
en: Amount
pl: Ilość

[ctx: payout]
en: Date
pl: Data

[ctx: payout]
en: Paid
pl: Zapłacone

[ctx: payout owner]
en: (none)
pl: (żaden)

[ctx: payout owner ID]
en: (User ID: %d)
pl: (ID użytkownika: %d)

[ctx: payouts]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: payouts]
en: Reports
pl: Raporty

en: reCAPTCHA Secret Key
pl: Tajny klucz reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Site Key
pl: Klucz witryny reCAPTCHA

[ctx: referrals]
en: Reports
pl: Raporty

[ctx: show pretty referral URLs]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: show pretty referral URLs]
en: Enabled
pl: Włączone

[ctx: visit]
en: Date
pl: Data

[ctx: visit]
en: Date: %1$s (%2$s)
pl: Data: %1$s (%2$s)

[ctx: visit]
en: None
pl: Brak

[ctx: visit not converted]
en: No
pl: Nie

[ctx: visits]
en: Reports
pl: Raporty

en: {name} has been awarded a new referral of {amount} on {site_name}.
pl: {name} zyskał nowego poleconego za {amount} na {site_name}.
